הנגיד שלמה רכניץ מעורב בפרשת נתניהו (וידאו)

הנגיד החרדי ונתניהו: ב"אולפן שישי" נחשף כי לאור ההתפתחויות בחקירה לא יהיה מנוס מלחקור באזהרה גם את ראש הממשלה בנימין נתניהו ובני משפחתו. עוד נחשף כי שלמה רכניץ מעורב בפרשה – ה-FBI האמריקני צפוי לסייע בחקירה. { פאנל הפרשנים}

התפתחות בפרשת ראש הממשלה:  הנגיד החרדי שלמה רכניץ מעורב בפרשת נתניהו החדשה – כך חשף באולפן שישי  פרשן הפוליטי של ערוץ 2 אמנון אברמוביץ.

הערב נחשף כי החשדות העיקריים נוגעים להעברות כספים ולהטבות לבני משפחת נתניהו, שניתנו, כמו בפרשת "ביביטורס" – כך חושדים במשטרה.

צפו בפאנל באדיבות רשת

.

 

הסיבה להודעה הרשמית של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט על פתיחה בחקירה הייתה בעקבות חקירתו באזהרה של ראש הסגל לשעבר ארי הרו, חקירה שעוד לא הסתיימה, הדברים שאמר מחזקים את הצורך לעבור לחקירה פלילית.

 

אתמול נחשף לראשונה ב"אולפן שישי" כי לאור ההתפתחויות  לא יהיה מנוס בהמשך הדרך מלחקור באזהרה גם את ראש הממשלה בנימין נתניהו ובני משפחתו. עוד נחשף כי ה-FBI האמריקני צפוי לסייע בחקירה. עוד חשף הפרשן אמנון אברמוביץ כי הנגיד שלמה רכניץ מעורב בפרשה כמי שלכאורה סייע לנתניהו.

"למרות הלחץ התקשורתי שמטרתו להפיל את ראש הממשלה נתניהו בחקירות, לא יהיה כלום – כי אין כלום", אמר אתמול גורם המקורב לראש הממשלה בתגובה לפרסום של אמנון אברמוביץ'.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ביבי כבר לא מעניין.

  מה עם דרעי? מה עם הבתים שלו?
  מה עם המליארדים?

  יש התקדמות?

  גדליהו רוזובסקי |
  הגב