הערכות בארה"ב: טראמפ יצמצם הפערים מול קלינטון

הערכות בארה"ב: בעקבות התנצלותיו על התבטואויו השנויות במחלוקת והזליגה לכיוון ההיספאנים אשר עם מנהיגים נפגש אתמול. אומרים מומחי בחירות בארה"ב כי סביר לומר שבסקרי סוף השבוע הקרוב טראמפ ישתווה לקלינטון או לחילופין יזנב מאחוריה במקסימום כאחוז. קוקר עם כל הפרטים

האם נראה בסופ"ש הקרוב קרב צמוד בין המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב דולנד טראמפ לבין המועמדת הדמוקרטית הילארי קלינטון? ע"פ הערכות מומחי בחירות בארה"ב, על אף הסערה שמעורר כעת דולנד טראמפ בעקבות החשש ששיקר בנוגע לחובותיו, במהלך סופ"ש הקרוב צפויים שני המועמדים להשתוות בסקרים הארציים, לכל הפחות – דולנד טראמפ יזנב מאחורי קלינטון במעיט האחוז.

מה הסיבה לכך? ע"פ אותם מומחים, הסיבה לכך היא התנצלותו של טראמפ על התבטאויות שיצרו עשרות שערוריות, מה שגרם לעשרות מתנדנדים שסלדו מקלינטון לתמוך בטראמפ, המועמד המבטיח לדברי רבים. ההערכה זו מדגישים המומחים היא אם טראמפ לא ייצור שערורייה נוספת במהלך השבוע הקרוב. "השמירה עליו אדוקה מצד מנהל הקמפיין החדש שיזם גם את ההתנצלות האחרונה" אומרים המומחים.

כזכור, בסקרי סופ"ש האחרון נראה כי טראמפ מתחיל לצמצם את הפערים מקלינטון. המומחים מסבירים כי ללא ספק טראמפ עובד כעת בצורה יותר ממוחשבת. "גם הפגישה שלו אתמול עם מנהיגי ההיספאנים מראה קריצה לא מבוטלת לכיוונם. הוא הולך לעבוד עליהם חזק. כרגע המטרה שלו לנצח בכל המתנדנדות בסקרים ולהציג מונטום טוב לטובתו כמו אחרי הועידה הרפובליקנית בקלינבלבד" מסבירים המומחים.

עם-זאת בשיחה עם קוקר אומר המומחה החרדי לבחירות בארה"ב דיויד קלוויס כי להערכתו קלינטון צפוייה לשמור על הפער. "כפי שזה נראה כרגע סיכויי טראמפ לזכות בנשיאות שואפים לאפס" הוא אומר.

קוקר ימשיך לעקוב ולדווח.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.