מה חושבים הכתבים לענייני חרדים על החרדים? (הקלטה)

מה בין אמנון לוי לאבישי בן חיים? עד כמה משפיעים אתרי האינטרנט החרדים על התקשורת הכללית? והאם החברה החרדית אכן מתפרקת? בכירי הכתבים לענייני חרדים השתתפו בפאנל מיוחד שיזמה עמותת 'תרבות' ודיברו על הכל. האזינו להקלטה המלאה {אל תפספסו}

מה באמת חושבים 'הכתבים לענייני חרדים על מושאי הסיקור שלהם? כיצד הם רואים את יחסי התקשורת החרדית והחילונית? והאם היעדר רקע חרדי פוגם בהבנה שלהם?שורה של כתבים לענייני חרדים, בהם יאיר שרקי, אבישי בן חיים ומענדי גרוזמן, השתתפו ביום חמישי האחרון בפאנל מיוחד שמהלכו הם התייחסו לשאלות האמורות ולרבות אחרות המעסיקות את המגזר בימים אלו.

האירוע התקיים בבית 'נפגשים' בירושלים, ומי שיזם אותו הוא ארגון תרבות' (תרבות' הינו ארגון המפיק אירועי תרבות לסטודנטים חרדים, בניהולם של אלי ליפשיץ וגרשון מוסקוביץ). יצוין כי באירוע נכחו קרוב למאה סטודנטים חרדים שהציגו אף הם שאלות בפני העיתונאים.

האזינו לפאנל המלא

במהלך הדיון אמר העיתונאי אבישי בן חיים כי הוא "צריך לעשות חלק ב' לסדרה החרדים-ההתפרקות". כמו כן, הוא הדגיש ש"החברה החרדית של פעם כבר אינה קיימת כיום".

הקולגות שלו, מנגד, טענו כי אין התפרקות של ממש בחברה החרדית, "יש את הרב עדס אבל לא כולם כמו הרב עדס, יש הרבה חרדים שפתוחים לעולם החיצון ומתקדמים".

בהמשך הפאנל, כאמור, דנו העיתואנים בסוגיות נוספות המעסיקות את המגזר, בהן: החרדים העובדים, השפעת אתרי האינטרנט החרדים, יחסי התקשורת החרדית והחילונית, ועוד.

פאנל 4

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.