הפגישה הדרמטית שתכריע את גורל הבחירות באלעד • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'אקטואליק': מה עשו מאיר וישראל פרוש שעה לפני כניסת השבת בבני ברק? הדג הענק של איש הברנז'ה, מה בדק המנכ"ל של איחוד בשעת בוקר מוקדמת? פינת הממריאים: הצלם שכייף באביזה, ומנהל הציון (לשעבר) שהשתרבב לטיסה של עובדי 'קול חי'

שבוע מרגש והיסטורי עבר השבוע על הגלובוס. בקליינע מרוב התרגשות לא עצם עין ועידכן און ליין את גולשי 'אקטואליק' בדרמה העולמית בין קים ג'ונג לבעל הכרבולת. וביארו המפרשים: ודונלד, שפיקח היה מה ראה לשטות זאת.

כך או אחרת, בקליינע שרקד ופיזז עד השעות הקטנות של הלילה, ומצוי ערב טיסה לאירופה, מתמרן בזמנו הפנוי בכדי לכתוב לכם את החדשות הקטנות שהיו השבוע.

יום שישי, השעה: 17:50, מאיר וישראל פרוש, יוצאים מביתו של הגר"י סילמן ברחוב אשל אברהם בבני ברק. לבקליינע אין זבוב על הקיר, אך נקל לשער, כי השניים הולכים לקראת סגירת דיל עם "דגל התורה" באלעד לקראת קדנציה נוספת של מופעי מוטי שטיינמץ באמפי פראק בעיר.

עובדי רדיו 'קול חי' בראשות המנכ"ל אבי רוזן שבו לפנות בוקר ביום שישי, ממסע רוחני מרומם בפולין יחד עם המרצה הרב מרדכי נויגרשל. על עובדי הרדיו נאסר להחזיק פלאפונים, אך הם לא עמדו בפיתוי, והעוקבים בסטורי של אנשי הרדיו קיבלו מנות גדושות של סרטוני וידיאו (גיטרות וקסקטים). והנה גרייבר פה שולף את הגיטרה.

אבי מימרן נערך להחליף את דרעי בלהב 443? החברים ברחוב הירקון הרימו את שדר המהדורה המרכזית על הכתפיים לקול צלילי "אל תירא".

גואל ועקנין, יועץ ראש העיר ומנהל מתחם בבא סאלי לשעבר טס אף הוא עם חברי רדיו קול חי למרות שהוא לא עובד ברדיו.  בברנז'ה תוהים כיצד השתרבב למטוס.

קליגר במחנות

ובליגה אחרת לגמרי: הצלם האגדי שלומי כהן, חש אכזבה שלא טס לטיול בחו"ל, מזה כמה שבועות. לאור כך, החליט לעלות שוב על מטוס לאביזה. בקליינע משער שיש לו מקום בויזה כדי לחטוף עוד בריזה.

בעוד טראמפ נסע לסינגפור, יאיר שרקי הגיע לבקר בבית הלבן. לבקליינע נודע כי ההערצה לשרקי חוצה מחנות, ועל כך יעידו עובדות בתחנת רדיו דרומי.

 

דב אייכלר, (כאן) ממשיך לעשות חיים. הטאלנט של רדיו "מורשת" מתזז מגרמניה ללונדון. בערב שבת הוא כבר הצטלם ליד בית בסטמפורד היל, עם הבן יקיר.

 

בזמן הדיונים האינסופיים על מתחם התחנה, נצפה בשדה התעופה בן גוריון יו"ר סיעת יהדות התורה יעקב הלפרין. הלפרין המריא כמו חסיד אמיתי לניו יורק לציון האדמו"ר מחב"ד, לרגל יום ההילולא. באשר למתחם התחנה? אל דאגה, כבר בתחילת השבוע הוא צפוי לנחות חזרה.

עיתונאים ואישי ציבור השתתפו השבוע במסיבת יום הולדת לכתב המונציפאלי של עיתון בקהילה חיים פרידלנדר. במסיבה השתתפו : יוסי דייטש, יצחק פינדרוס, פיני עזרא, ראוכברגר, אריה קינג, גלהר, גרינצייג, קובי אלתר, ישראל פריי, אבי רבינא, ועוד..

וביקום מקביל, בבני ברק: עוגה שעשתה חוי פרידמן למנכל יתד נאמן זליג אורלנסקי לרגל 40 להיווסדו. הכל אכיל כולל העיתון:

 

הרב אבי זרקי לא נאם לבסוף אחרי המהומה ב"מצעד התועבה", אבל פגש בראשית השבוע את החברים העיתונאים יוסי אליטוב ומנחם גישייד.

יוסי בן עטר הודיע השבוע כי ‏סיים את עבודתו ברדיו גלי ישראל. "תודה למי שהיה, הקשיב, תמך ועזר. תודה גם לצד השני שלמרות הכל הצליח לגרום לי לשמוע. בקרוב נצא לדרך חדשה מלאה בתקווה על מים רבים של אור ושמחה".

אפי פלדמן, מנכ"ל איחוד הצלה בני ברק ירד על הבוקר לתיבת הדואר לבדוק: האם נכנסה הכתבה על המינוי של הרב החדש בארגון, וגם, באיזה עמוד פירגנו..

אברהם בצלאל, עוזר לסטודנטים של המכינה הקדם צבאית ירושלים, להשלים פרויקט ובו גם צילום תמונה עם ראה"מ בכנסת.

ח״כ יעקב אשר מהדר את השבת עם אבטיח עסיסי.

 

יו"ר איחוד עם ח"כ גילאון בחדרו בכנסת. מראה לו שלא כל הנכים מגיע להם קצבה.

לילה לבן בכנסת, הביאו את סטטיק ובנאל ושוטרים עם ציציות למסדר

פינדרוס והדובר המיתולגי של שלומי אמונים, במזנון הכנסת

לנעשה בספרא

סגן ראש העיר מטעם עץ חיים אפשטיין, הפתיע אתמול את האנשים בספרא, כשהביא לסיור בכיכר, קבוצה גדולה של בכירים כושים. קוראי בקליינע מסתפקים מה נתי גרוסמן היה כותב על זה.

והשבוע באחד הימים שעות המאוחרות, הופתעו יחידת האבטחה בכיכר ספרא בעת שנכנס בכיר בצבא הרוסי לחניית העירייה. הבכיר הינו אלוף משנה בצמרת הצבא הרוסי שמבקר בימים אלו בישראל והגיע עם זוגתו לבילוי בירושלים, את רכבו בחר להחנות בחניית העירייה. לשאלתכם אנשי האבטחה לא הצדיעו לפניו, ההצדעה שמורה במקרה הטוב רק לראש העיר 'הבוס'.

 

המנטור הצעיר ינון איבגי הזדמן באחד מימות השבוע לכיכר ספרא ונכנס ללשכות סגני ראש העיר, צביקה כהן ויוסי דייטש. לאחר ששמעו על פועלו המקיף בתחום 'העצמה אישית' העניק איבגי את ספרו החדש "סודות ההצלחה" בהקדשה מיוחדת לשלוחי הציבור בירושלים.

בין האירוסין של לייזר סורצקין לסגירת דיל באלעד, מנהל המחלקה המונציפלית וסגן ראש עיירית בני ברק מנחם שפירא נצפה בשמחת החתונה לבתו של רבה של שיכון ה הגרמ"ב זילברברג.

הזמר יעקב שוואקי נצפה השבוע יוצא מאחת המסעדות מול מגדלי בסר.

 

 

בוינה אוסטריה בפסטיבל המוזיקה היהודית הגדול בוינה הופיעו להקת JEW2, להקת הבובות BUBA MYSES ואלירן שדה והמבשרים בהשתתפות ראש ממשלת אוסטריה שבא לברך

הזמר החסידי הכי וייב מיילך קאהן, ירד מהקסקט.

 

ה״מועצת״ וישי המאסטרו בליווי להקתו של ארהל׳ה נחשוני, בדרכם למופע בדרום הרחוק.

בחתונת בנו של האדמו"ר הצדיק הגאון הרב שלמה בוסו שליט"אאשר התקיימה בבנייני האומה בירושלים, בה השתתפו אלפי תלמידיו שומעי לקחו ותורתו הנעימו את הערב  יעקב שוואקי ובני לאופר.

בקליינע תיזז השבוע שעות נוספות בין החנויות, וסמוך ונראה למשרד התיווך הוא פגש את לא אחר מאשר כוכב הרשת  שוקי סלומון שהעלה לסטורי שלו סלפי עם אחד החוגגים בהכנסת ספר תורה, שנערכה ערב קודם לאלקנה בישץ ז"ל.

דן יעקבס, מחברת "אפקט" ניצפה בשוק מחנה יהודה קונה דג ענק לאחד מהנגידים של לקוחותיו.

לאחר שניחמו אבלים אצל מרן הגר"ג אדלשטיין, שר הפנים לשעבר גדעון סער שוחח עם ר"ע בית שמש אבוטבול ורה"ע הבא של ב"ב אברהם רובינשטיין.

חבר עיריית צפת נחמן גלבך חגג השבוע ברית לבנו, בהשתתפות החברים מהעירייה. מי שבלט בהשתתפותו הוא המועמד לראשות העיר וחבר העירייה אליעזר לזר שהגיע לכבד את האב המאושר.

יום ראשון השבוע, עם סיום השיעור הקבוע של הרה"ג יצחק ברדא שליט"א, נצפו המשנה לראש העיר והממונה על התרבות התורנית שי עמירה ואיש יחסי הציבור האשקלוני יוסי לחיאני.

הצלם סיפר לבקליינע כי השניים שוחחו לאחר מכן על אירועי הקיץ הקרבים ובאים לתושבי העיר.

ועד כאן להשבוע, שבוע טוב!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מה המניות של הרב ברדא באתר ???

    איך זה שבכל שבוע הוא נכנס לכתבה?? יש לו מניות?? האתר הזה קשור לקול ברמה או לעמי מימון ??

    חייל דוס |
    הגב