הפגנה נגד טראמפ: "לא הנשיא שלנו"(וידאו)

המומים מזועזעים ומתוסכלים צעדו הלילה אלפי סטודנטים במספר אוניברסיטאות בקליפורניה במחאה על תוצאות הבחירות לנשיאות ארה"ב { הדמוקרטים מתוסכלים}

המומים מזועזעים ומתוסכלים צעדו הלילה אלפי סטודנטים במספר אוניברסיטאות בקליפורניה במחאה על תוצאות הבחירות לנשיאות ארה"ב. הסטודנטים שכבר היו בטוחים כי קלינטון לוקחת בהליכה כפי שחזו הסקרים אחזו בשלטים וקוראים קריאות בגנותו של הנשיא הנבחר טרמאפ.

ההפגנות החלו באוניברסיטה המפורסמת בלוס אנג'לס UCLA כשמאות, ובהמשך אלפים בודדים של סטודנטים עזבו את חדריהם והחלו לצעוד במסדרונות וברחובות הקמפוס. במהרה התופעה התפשטה ובאוניברסיטאות נוספות בקליפורניה החלו מחאות דומות.

 

"אלו לא הפנים של המדינה שלנו", צעקו המפגינים. "אנחנו הם הפנים של המדינה". על פי דיווחים ברשתות החברתיות, כוחות משטרה רבים הגיעו למקום ואפשרו למפגינים לקיים את הצעדה. במקביל בברקלי שבצפון קליפורניה החלו מפגינים לנפץ חלונות ולהבעיר צמיגים ובובות טראמפ במחאה על תוצאות הבחירות. המפגינים נשאו שלטים עם הכיתוב "לא הנשיא שלנו" וחסמו מספר כבישים.

"כשהקהילות שלנו תחת מתקפה, מה נעשה? עלינו לעמוד על שלנו ולתקוף בחזרה", אמרו המפגינים שצעדו ברחובות בידיים שלובות. "אני כועס, קשה לקבל את זה שטראמפ יייצג את המדינה שלנו, הוא לא מייצג את החלק הטוב ביותר בארצנו", אמר סטודנט המתגורר בעיר.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.