הפגנת העדה החרדית: הגר"ש וואזנר והגר"ש אויערבאך הצטרפו

צילום: מאיר אלפסי

לפני מספר ימים דיווחנו לכם על ההפגנה המתוכננת מטעם 'העדה החרדית' בליל שישי הקרוב, מול לשכת הגיוס בירושלים כמחאה על "גזירת הגיוס".
בימים האחרונים הצטרפו למחאה ולקריאה להצטרף להפגנה, גדולי הרבנים שאינם נמנים על שורות 'העדה החרדית'. מרן הגר"ש וואזנר צירף הבוקר (א') את חתימתו על הכרוז הקורא להמונים לבוא והלצטרף להפגנה על גזירת הגיוס.
במודעה נקרא הציבור לצאת ולהשתתף – כי זהו קיומה של תורה". על הכרוז הזה חתמו גאב"ד העדה החרדית הגרי"ט וויס, הראב"ד הגר"מ שטרנבוך וחברי הבד"צ הגרא"י אולמן, הגר"נ פרנקל, הגר"י רוזנברגר והגרי"מ יורוביץ. הבוקר, כאמור, נוספה גם חתימתו של מרן הגר"ש וואזנר שליט"א.
בין השאר, למרות שלא חתם (בינתיים) על הכרוז, צפוי להשתתף בעצרת מרן הגר"ש אויערבאך, שבטאונו, "הפלס", פרסם בימים האחרונים בהבלטה את דבר ההפגנה מול לשכת הגיוס.
במאמר המערכת מיום שישי האחרון נאמר כי "לא עת לחשות ואם לא עכשיו אימתי, לעולם לא יהיה לנו 'עיתוי מתאים'. נקום ונעשה מעשה כחושים בן דן הידוע ונבהיר כי לא נשלים עם דינמיקה הרסנית כלשהיא אלא נעמוד על נפשנו בכל כוחנו".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אם מוציאים בנות להפגין נגד נשות הכותל מדוע שלא להוציא גברים להפגנה נגד הגיוס
    אם נשב בחיבוק ידיים זה יעזור? השתיקה שלנו מגירה את התיאבון של הצד השני ככל שנהיה יותר בשקט הם יותר ויותר יגבירו את הדרישות שלהם (למי שחושב שנשב בשקט והכל יסתדר מאליו)

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב