הפגנת שבעים הזקנים מול לשכת הגיוס (וידאו) (תמונות)

כמאה זקנים של העדה הפגינו הבוקר מול לשכת הגיוס בירושלים. תיעוד מהשטח

הבוקר (ראשון) הפגינו כמאה מזקני העדה החרדית מול לשכת הגיוס בשכונת מקור ברוך בירושלים במחאה על מעצרם של שלושה צעירים חרדים שסירבו להתייצב בלשכת הגיוס.

ההפגנה קיבלה את הכותרת 'הפגנת שבעים זקנים', במעמד קראו המשתתפים פרקי תהילים וסליחות וכן תקעו בשופר.

בראש המחאה עמדו זקני העדה החרדית שהנהיגו את ההפגנה נגד גיוס בני הישיבות.

במנשרי הקריאה להפגנה נכתב: "שלטון השמד מבקש לבחון את תגובת היהדות החרדית. לצורך כך אסרו שלושה בחורים יקרים על אי רצונם לשתף פעולה עם פיתויי החרדקים הפרוצים בלשכות הגיוס. אי לכך יתאספו שבעים מזקני ישראל מסלתה ושמנה של היהדות החרדית למחות נגד מזימות הרשע".

[alooma ref="23915bd742bc892db95d644d9b24734f.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

שבעים זקנים 1

שבעים זקנים 2

שבעים זקנים 3

שבעים זקנים4

שבעים זקנים5

שבעים זקנים6

שבעים זקנים7

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דאעא"ש ודאעא"ש!

  הבן נחמן והאבא שלמה "ארז" אלבררנס ימ"ח הם רוצחים!!!! (דאעא"ש ודאעא"ש! כפשוטו) ופושעים רשעים מסריחים עמלקים וכו' מנהיגי הערב רב שבדורינו….כת, אנשים וילדים מנוצלים ע״י גורו מטורף, בשבי נפשי. מדובר באנשים בכת, רובם עברו התעלליות קשות ממנהיג הכת שלמה ארז הלברנץ ונמצאים בשבי נפשי קשה, כולל הילדים, אתם לא מבינים במה מדובר! מסכנים אנשי הכת, לב [לא] טהור.

  אלה בכלל יהודים? סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, בכלל לא מדובר בחרדים! יהודים? אלה יהודים? הצחקתם אותי, סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, הם האנטישמים הכי גדולים. לא פלא שהם לא מחפשים מפלט בישראל. חבורה של פסיכיים, צריך להוציא משם את כל הילדים.

  איך מתקיימת מבחינה כלכלית קהילה שיכולה יום אחד לקום ולעקור למקום אחר יום יום? מאיפה יש להם כל כך הרבה כסף?. גם מבחינת עלויות המעבר, גם מבחינת מציאת פרנסה במקום החדש לקבוצה שמגיעה כגוש אחד.

  נחוץ מבצע לחילוץ כל הקטינים מידי הכת המתעללת והמוטרפת הזו, וגם מאוד מאוד מסוכנים לילדיהם ולחסידיהם, חיים בכחש בטירוף קבוצתי שמנהיג הרב המופרע, כמו בכתות אחרות שנחשפו, כולם נאלצים להיות כפופים לטירוף של מנהיג סדיסטי נשים ובגירים אחרים שירצו בכך. לפי מה ששודר בתכנית של אמנון לוי הם מסוממים בתרופות הרגעה ולא מסוגלים לעשות שיקול דעת.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב