הפור נפל: ש"ס החליטו לתמוך באורי אוהד לראשות העיר פ"ת

ההחלטה שתביא להכתרתו של אורי אהוד לראש העיר פ"ת:  לפני זמן קצר הודיעו חברי המפלגות בגוש הדתי בפתח תקווה על תמיכתם  באורי אוהד לראשות העיר פתח תקווה .

הגוש הדתי כולל את סיעת  ש׳ס בראשות ממלא מקום ראש העיר הרב אוריאל בוסו  בית היהודי ויהדות התורה.

בשעה האחרונה פנו חברי הגוש לראש העיר פתח תקווה אורי אוהד, והודיעו  על תמיכתם בו בהתמודדות לראשות העיר

ל'קוקר' נודע, כי בשבועות האחרונות קיימו הגוש הדתי התייעצויות רבות וכן אנשי מקצוע ערכו סקרי עומק עד שנפלה ההחלטה לתמוך באוהד לראשות העיר.

אוריאל בוסו יו"ר ש"ס בפ"ת הגיב הערב ל'קוקר' ואמר," אנחנו העדפנו ללכת ולתמול בראש  העיר המכהן, ובפרט אצל אוהד שבמהלך הקדנציה האחרונה דאג והשתדל לסייע לציבור החרדי והדתי בפתח תקווה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. א' א ' 'א אווי כמה בצע שררה וקומבינות תעשו ללכת עם איש שעוד לא התגרש מאשתו והכניס את המזכירה שלו להריון ואחד שהיה תמיד נגד החרדים והדתיים בעיר עשיתם איתו ברית אנחנו לא מטומטמים ולא נלך לפי מה שתגידו להצביע מה היה אומרים גדולי התורה להברית שעיתשם אתם חבורה של משוחתים ומחפשי שררה ובצע עד שיש מעמוד דתי אתם הלוכים נגדו לא נלך כעדר אחריכם

  דניאל |
  הגב
 2. תתביישו! הוא לא משלנו! מה לו ולצרכים שלנו?
  יהודים יקרים! עליו נאמר וביערת הרע מקירבך. אין פלא שהלך בוסו הזרזיר שנגדו תלוי ועומד כתב אישום עם ממלא מקום ראש העיר שקופת שרציו לעולם אינה נסגרת. אין לומר בריש גלי גם את העובדה שאיש משפחה למופת הוא ממש לא וזה לא בבחינת לשון הרע. אוי לעיניים מראות ואוי לאוזנים מלשמוע.
  השלישיה הזאת לא מייצגת את הציבור התורני בכלל. איפה הרבנים? מרן זצוק"ל הלך לעולמו מישהו קיבל מנדט ממועצת גדולי התורה?
  השם ישמור.

  אפרים |
  הגב