הפיגוע באדם: מת מפצעיו הפצוע בפיגוע

אחרי שעות של מאבק קבעו הרופאים בהדסה הר הצופים את מותו של הפצוע בן ה-31 שנפצע באורח קריטי בפיגוע הדקירה באדם

אחרי שעות של מאבק קבעו הרופאים בהדסה הר הצופים את מותו של הפצוע בן ה-31 שנפצע באורח קריטי בפיגוע הדקירה באדם. הערב פונו אל חדר המיון בבית החולים שני פצועים מן הפיגוע בישוב אדם. הפצוע בן ה-31, אשר הגיע במצב קריטי עם פגיעות קשות, נפטר מפצעיו. צוות חדר המיון וחדרי הניתוח נלחם במשך שעות על חייו אך לבסוף נאלץ לקבוע את מותו.

"צוות חדר המיון וחדרי הניתוח נלחם במשך שעות על חייו אך לבסוף נאלץ לקבוע את מותו. אנו משתתפים בצער המשפחה", נכתב בהודעה מטעם בי"ח הדסה.

דוברות מוא"ז בנימין מסרה: "לאחר סריקות מבית לבית, הסתיים אירוע שהחל לפני למעלה משעה, כאשר מחבל כבן 16 מהכפר כובר (שממנו יצא המחבל שביצע את הטבח במשפחת סלומון מנווה צוף לפני כשנה) חדר ליישוב אדם ודקר שני אנשים. אזרח נוסף ששמע את הצעקות וחשב שמדובר בקטטה, ירד לרחוב ותוך כדי שנדקר שלף את אקדחו הפרטי והרג את המחבל. הוא נפצע קל. כוחות החירום עדיין נמצאים ביישוב, וצה"ל מתגבר את הכוחות בגזרה.

ראש המועצה אבי רואה אמר: "אחת לתקופה אנו מקבלים תזכורת שעדיין אנו נלחמים על הבית, דווקא התקופה האחרונה היתה תקופה יחסית שקטה, ושוב אנו מקבלים את התזכורת שהמאבק על הבית עדיין נמשך. מדובר ביישוב עירוני, גדול, מבוסס, סמוך מאד לירושלים, ולא באיזה ישוב קטן ומרוחק. אבל אנחנו נמשיך בדרך שבה אנו הולכים – לבסס לפתח ולהגדיל את ההתיישבות. המועצה נותנת סיוע ליישוב ולמשפחות הנפגעים בכל הנדרש. אנו מחזקים את היישוב אדם בשעה קשה זו.

בפוסט שהפיץ המחבל לפני שיצא למסע ההרג נכתב: "למי שיש בידיו נשק ולמי שיש בידיו כדורים – זכור שיש אויב. החדר את הכדורים שלך לתוך גופו, לא לגוף של עמך. זכור שהילדים בעזה, וגם הנשים והגברים שם, סובלים מאוד כדי לשמור על כבודם ולהרים את קולם. ברכות ושבחים למי שמגן על עמו ושומר על כבודו. המולדת עומדת כאות כבוד לכם, גיבורים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.