טרור בלונדון: 3 הרוגים – חשוד נמלט מהזירה

שעות לאחר הפיגוע בלונדון בו נהרגו 3 אזרחים בריטיים, כלי התקשורת בבריטניה דיווחו כי כוחות משטרה פתחו במצוד נרחב אחר חשוד שנראה נמלט מהזירה, אשה שנפגעה בפיגוע הדריסה חולצה מנהר התמזה. שידור חי מלונדון .

שעות לאחר הפיגוע בלונדון בו נהרגו 3 אזרחים בריטיים, כלי התקשורת בבריטניה דיווחו כי כוחות משטרה פתחו במצוד נרחב אחר חשוד שנראה נמלט מהזירה, בפיגוע נהרג שוטר שניסה לחסל את אחד המחבלים

אישה שנפגעה בפיגוע, חולצה מנהר התמזה הזורם מתחת לגשר ווסמינסטר, האישה חולצה כשהיא פצועה באורח קשה.

וכך העידו אזרחים שהיו בזירת הפיגוע, "הייתי בתוך בניין הפרלמנט, כששמעתי מה שנראה כמו תאונת דרכים", סיפר קווין סקופפילד, עד ראייה. "יצאתי לראות מה קרה והיו שם אנשים צועקים וראיתי משהו שנדחף על ידי שוטרים. היה לו נשק או סכין, השוטרים התקרבו אליו ואז שמענו ירי, כמה יריות. ואז החמוש בסכין נפל לקרקע".

 

"ראיתי את הכניסה לפרלמנט, היה רעש עצום ואז שמעתי אנשים צועקים", סיפר קוונטין לד, עד ראייה שהיה במקום. "איש אחד עם בגדים שחורים, בלי הרבה שיער, רץ לתוך אזור הפרלמנט, ארמון ווסטמינסטר, היה לו משהו ביד, הוא התנגש עם שוטר. לא הבנתי בדיוק מה קרה, השוטר נפל, החמוש המשיך לרוץ כמה מטרים ואז נורה".

"שמעתי צעקות של השוטרים, אבל האיש התעלם מהצעקות", המשיך  לד  לתאר את זירת הפיגוע . "הוא לא הצליח להיכנס לתוך הבניין. כל זה קרה בתוך החניה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.