הפיגוע ליד מעלה אדומים: "היו בלוני גז ברכב; המחבלת התכוונה להתפוצץ בירושלים"

שעות לאחר הפיגוע בכביש ליד מעלה אדומים מתברר כי רק בנס נמנע אסון גדול: ברכב התגלו שני בלוני גז אותם תכננה המחבלת לפוצץ בירושלים. בתוך כך, במשטרה בודקים את החשד לפיו המחבלת נהגה ברכב גנוב

הפיגוע ליד מעלה אדומים: בשעות האחרונות הולכים ומתבררים פרטים נוספים באשר לתכניותיה המקוריות של המחבלת, תכניות שלו היו יוצאות אל הפועל היו מביאות לאסון גדול.

דודי אסרף, דובר מחוז ש"י של המשטרה, אמר בריאיון לוואלה! NEWS כי המחבלת התכוונה לבצע את הפיגוע בירושלים. "זה סיכול פיגוע חד משמעית…יש פרטים מהחקירה שאני לא יכול לדבר עליהם אבל זה פיגוע שתוכנן לירושלים. הפיצוץ הוא לא רגיל כמו שאנחנו מכירים מפיגועי תופת, לא אוכל להרחיב", אמר אסרף.

ואילו מפקד תחנת מעלה אדומים, סגן-ניצב רפי כהן, הוסיף כי ברכב נמצאו בלוני גז.

כפי שדיווחנו מוקדם יותר, מחבלת פוצצה הבוקר (ראשון) מכונית סמוך למחסום א-זעים ליד למעלה אדומים. הפיצוץ אירע בעת שהמכונית, שנשאה לוחיות רישוי ישראליות, נעצרה על ידי כוחות משטרה לבדיקה. המחבלת שנסעה ברכב צעקה "אללה אכבר" ומיד לאחר מכן פוצצה אותו.

בוידאו: זירת הפיגוע הבוקר

שוטר בן 45 נפצע קל באירוע כשהוא סובל מכוויות קלות בפלג גופו העליון ופונה לטיפול בבית החולים שערי צדק. המחבלת נפצעה באורח קשה, ופונתה לטיפול בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

כזכור, שני פיגוע דקירה בירושלים במהלך השבת : בשבת בשעות הבוקר נדקרו שני אברכים ברחוב הנביאים בירושלים ובאורח נס נפצעו קל ובינוני. המחבל נורה למוות. וכמו כן בשבת אחה"צ נדקר איש כוחות הביטחון בשער שכם וטופל במצב קשה. שני שוטרים נפצעו קל עד בינוני במהלך הירי לעבר המחבל שנורה למוות.

נחום ברנשטיין סגן ראש סניף ירושלים של איחוד הצלה סיפר בצאת השבת: "בהגעתי לזירת הפיגוע ברחוב הנביאים למרבה הנס האברכים היו בהכרה מלאה ולאחר טיפול רפואי ראשוני הם פונו לבית החולים במצב בינוני וקל. וכמו כן בשבת אחה"צ הוזעקנו שוב עקב דיווח על פיגוע דקירה בשער שכם. שם הענקנו טיפול לשוטר מג"ב שנדקר בפלג גופו העליון ונפצע קשה. ולשני שוטרים שנפצעו קל כתוצאה מירי לעבר המחבל שנורה למוות".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כנראה לכל בר דעת, שאנו בתחילתה של תקופה איומה ונוראה שהולכת להציף בתי עלמין ר"ל. באחת ההלוויות אנו שמענו את צעקתה של אמא יהודייה שאיבדה את… צעקה שאנו יכולים עדיין לעצור, צעקה שאנו יכולים לדאוג יחד שלא תבוא הצרות, אם נחזור בתשובה שלמה לקב"ה! דם יהודי נשפך כמים ואין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמים.

    הדרך היחידי לעצור את הצעקה ואת הצרות היא לחזור בתשובה, ולהבין את המסר משמים, להבין שהגיע הזמן לחזור בתשובה!!! כי לא נותר עוד הרבה זמן!!! קראו און-ליין בחינם את הספר מסר משמים שעלה על הכתב למענכם, (ובאנגלית: http://www.dani18.com/uploads/BOOK_MOISHELA.pdf) ושובו כמה שיותר מהר לשם ית’ שמו, הרי הוא אלוקי ישראל, אבינו שבשמים, והישענו רק עליו!!!. אחים יקרים בארץ ישראל אך ורק תתחזקו באמונה בבורא עולם. חז"ל אומרים כשהקול קול יעקב אין הידיים ידי עשיו, עלינו להתחזק בתורה ובתפלה כמו בזמן חזקיה מלך יהודה שנעץ חרב בבית המדרש בזמן המלחמה כדי שכולם יעסקו בתורה וכל אויבינו התבטלו מאליהם.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב