הפייק ניוז נמשך? קובי מסית נגד החרדים בחסות פרופילים מזוייפים

אחרי שתחקיר 'ישראל היום' חשף שאת מודעת האבל שהפיצו על ראש עיריית טבריה רון קובי, הפיץ חברו יוסי אלימלך, כעת אנו חושפים על פוסט הסתה נוסף שכביכול העלה בחור חרדי נגד הצנחנים, קובי מיהר להסית – אלא שמבדיקה שערכנו עולה כי מדובר בכלל בבן מיעוטים מבית לחם

אחרי שתחקיר 'ישראל היום' חשף שאת מודעת האבל שהפיצו על ראש עיריית טבריה רון קובי, הפיץ חברו יוסי אלימלך, כעת אנו חושפים על פוסט הסתה נוסף שכביכול העלה בחור חרדי נגד הצנחנים, אלא שמבדיקה שערכנו עולה כי מדובר בבן מיעוטים מבית לחם.

ראש העיר רון קובי שיתף אמש בדף הפייסבוק את הפוסט המסית וכתב: "שימו לב לביזוי ולהסתה. לפני זמן קצר לוחמי סיירת צנחנים סיימו מסלול. צילמתי את הטקס ואת מתן הבן. תוך כדי הצילום מישהו כתב : הלוואי שימות הילד!  זה ראוי לכל גינוי – הסיפור עם החרדים שמובלים על ידי רבנים ונבחרי ציבור שמנסים להסית חוצה כל גבול. לקלל לוחמי צהל? עד לאן השנאה וההסתה? כך תהה רון קובי תוך שהוא מפנה שאריות הזעם כלפי המגזר החרדי.


אלא מבדיקה שערכנו מתברר שאותו אדם ששמו מופיע בפרופיל הוא בכלל מבית לחם – מה שמתברר שזה דף פיקטיבי בכלל.

עסקן חרדי בעיר אומר לאקטואליק כי שונאי הדת מפיצים פייק נויז במטרה להכפיש ולהבאיש את שמם של החרדים בעיני הציבור החילוני. הציבור לא תמים ולא קונה את הלוקשים של קובי".

בישראל היום נחשף אודות הפייק נויז על מודעת האבל שהפיצו אנשיו של קובי. "רון קובי נרצח, ישראל כואבת ובוכה. הרוצח: אייטוללה", נכתב. "ההסתה הפרועה לא נפסקת!" כתב אלימלך בקבוצה, והרוחות סערו. המודעה הוצגה כחלק ממכלול דברי הסתה לכאורה, שמופצים בתקופה האחרונה נגד ראש העיר.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קובי צדיק.חושף פרצוף אמיתי של כתות, תועבה ליהדות. בינהם ליהודים מעט.

  טבריה היתה פסגת היופי,המונים בילו חופשות בעיר מקסימה שהתמלאה בקיץ בישראלים.
  וכיום,לכלוף,עזובה,רוכלים…..כלום ושום דבר. הרס. הרבה מאוד לכך תרמו החרדים.
  לכו לשכונותיהם ותראו במו עינכם.אלף מילים לא יתארו את האומללות.
  מה לחרדים האלו וליהדות? את אברהם היו מגרשים כמהגר…..דוד המלך כמו כל מלכי ישראל,חיילים,לוחמים,אחים…..החרדים מתחמקים מכל שבאמת חשוב , מהציונות, ממחוייבות לעם ישראל.
  חגי ישראל? של חקלאים,מגדלים,עובדי אדמה…..מה לחרדים ולזה? שבעת מינים…
  הם בכלל יודעים היכן צומחים,איך? כלום ושום דבר.
  אלו הם שקר אחד גדול,רחוקים מהיהדות בתנ"ך….שמים וארץ…..
  ישר כח קובי, המשך לחשוף פרצופם האמיתי. תציל את טבריה המקסימה !!
  חמקנים.

  אביאל |
  הגב
 2. גם הציבור של שטיימן ז"ל לא תמים ולא קונה את הלוקשים של יענקוש שר"י

  .

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב