"הפייק נויז" של גבי גזית: "אברך מרוויח כ-7,250 על חשבונכם"

שדר הרדיו גבי גזית, פרסם פוסט מסית בפייסבוק בו הוא כתב כי אברך חרדי אב לארבעה ילדים משתכר בכ-7,250 ש״ח מבלי לעבוד, וכל זאת על חשבון משלם המיסים

על רקע מחאת הנכים שדורשים להשוות את תקציב הנכות לשכר המינימום, שדר הרדיו גבי גזית, פרסם פוסט מסית בפייסבוק בו הוא כתב כי אברך חרדי אב לארבעה ילדים משתכר בכ-7,250 ש״ח מבלי לעבוד, וכל זאת על חשבון משלם המיסים.

גזית העלה בדף הפייסבוק שלו את החישוב השקרי לפיו אב לארבעה ילדים מקבל קצבת ילדים של 3125 שקלים לחודש. כאמור הסכום הוא שקרי, אב לארבעה ילדים יקבל סכום של כ-700 שקלים.

״הטוב הרע והמכוער ע"פ גבי גזית – הטוב:״ נפתח הפוסט בחשבון הפייסבוק הציבורי שלו "הבוקר התגלגל לידי תלוש משכורת של אברך לחודש אוגוסט 2017. החדשות הטובות הן שאברך בן 28, נשוי ואב לארבעה ילדים, לא עבד מימיו לפרנסתו.

מלגת האברך היא 1800 שקל לחודש, הבטחת ההכנסה שלו 2300 שקל לחודש, קצבת ילדים 3150 שקל לחודש = סה"כ 7250 שקל לחודש, פי שלוש ויותר מקצבת נכה בישראל״ כתב גזית וסיים עם חירוף וגידוף כלפי מערכות אלוקים חיים.

התגובות כצפוי, נזעמות, מהצד החילוני מגיבים בכעס על הממשלה ומכנים את החרדים סחטנים, והחרדים מזדעקים על השקר הגס של השדרן שמסית ומפלג בין היהודים דווקא בימים של חשבון הנפש סליחה וכפרה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.