הפיצול ביסודות: נעצר מרסס גרפיטי נגד הישיבה

בבני ברק נעצר היום בחור תמהוני בחשד שריסס גרפיטי נגד ישיבת יסודות – כולל ציטוטים שקריים "בשם" הגראי"ל

הפיצול בישיבת יסודות: בבני ברק, נעצר היום בחור תמהוני בחשד שביצע וצייר גרפיטי נגד ישיבת יסודות ואף צייר ברחובות העיר אמירות שקריות בשם מרן הגראי"ל שטיינמן: "ישיבת יסודות סגורה על פי פסק הגראי"ל שטיינמן" כתב.

החשוד החליט לכתוב את הגרפיטי לאור יום מול המצלמות במיקום מרכזי בעיר בני ברק רחוב חזון איש פינת האדמו"ר מגור בעיר.

בשעת הבוקר המאוחרות, הבחין אחד העוברים ושבים כי הנ"ל מרסס את הגרפיטי. התנהגותו עוררה את חשדו, והוא החליט לעקוב אחריו ולראות מה מעשיו. בעודו מתבונן בו, שלף החשוד לפתע בקבוקי ספריי והחל לרסס על הקירות במרץ.

הדייר מיהר להזעיק למקום את הפיקוח העירוני, שהגיע אל הבניין במהירות, והצליח ללכוד את הבחור בשעת מעשה. החשוד, נתפסו כשבידיו בקבוקי ספריי ששימשו אותו במלאכת הגרפיטי שלו.

כזכור, ישיבת הדגל של עולם התורה הספרדי – 'הישיבה הגדולה יסודות' התפצלה לאחר חילוקי דעות בין מנהל הישיבה הרב אברהם זיאת לראש הישיבה הגאון רבי ברוך צבי לב.

חודשים ארוכים שררה מתיחות בין השניים על רקע חילוקי דעות חריפים אך אלו לא הביאו לפיצול הישיבה בפועל לאחר ניסיונות של גורמים חיצוניים ליישר את ההדורים, אך השבוע נפל דבר, ראש הישיבה הרב לב עזב את הישיבה יחד עם כ- 60 בחורים לאחר ניסיונות כושלים להשכין שלום.

20150615012746

20150615012746 (1)

20150615012746 (2)

לפניות לכתב: ar0544335347@gmail.com

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כאשר הציבור מבולבל, ואין איש יודע מה באמת דעתו של מרן רה״י הגראי״ל ..אז איש הישר בעיניו יכתוב ויקשקש…..על קירות ,ובעיתונות היומית…ללא קו ברור ,וללא מסורת..היום כך ומחר כך..את אשר רחקת קרבתי ואשר קרבת רחקתי……

    בני ברקי מבולבל לגמרי |
    הגב