הפכה לראשונה לסבתא ולאחר כמה שעות – ילדה בעצמה שלישייה!

אם לשמונה מירושלים, בת 38, ילדה שלישייה בהדסה עין כרם, שעות לאחר שנכדה הראשון נולד שם אף הוא

מספר ימים לאחר שבירת שיא בחדרי הלידה, של יולדת אשר ילדה את בנה ה-20, הפעם תורה של אם אחרת להעלות חיוך על פני הצוות ואת מפלס ההתרגשות לנוכח המאורע. אם לשמונה מירושלים, בת 38, ילדה שלישייה בהדסה עין כרם, שעות לאחר שנכדה הראשון נולד שם אף הוא.

האישה, תושבת ירושלים התבשרה במהלך ההריון שיש בבטנה שלושה עוברים – בשורה שהכתה את המשפחה בהפתעה גמורה. מספרת האשה בעודה מתאוששת במחלקת יולדות ג', מן הניתוח הקיסרי. "את כל ילדיי הקודמים ילדתי כאן, אז אני מחוברת לצוות. במשך כל החודשים עברתי את הבדיקות לפי ההמלצה וההשגחה שלהם ונחתי הרבה."כאשר נולד נכדה הראשון אתמול, בן לבנה הבכור בן ה- 22 היא לא שיערה כלל כי תלד באותו תאריך.

את היולדת ניתח פרופ' דוד מנקוטה, מנהל מחלקות היולדות וסיבוכי הריון בהדסה עין כרם, שגם ליווה אותה במהלך ההריון:" אנו בהדסה מיומנים בסוגים שונים של לידות – גם המורכבות שבהן. נולדו לה 3 תינוקות במשקלים טובים, פגים בשבוע כמעט 34 שנמצאים בהשגחה במחלקת הפגים , במצב כללי טוב . היה משמח לגלות שבבוקר הניתוח שלה באותו בית החולים נולד נכדה הראשון, כך היולדת הפכה ביום אחד לאם של שלישיה , אם ל-11 ילדים בסך הכל, ולסבתא. שלומה של הסבתא הטריה טוב והיא מחלימה היטב. אנו מאחלים מזל טוב למשפחה״.כעת מתאוששות הכלה והסבתא – שתי אמהות טריות, במחלקת היולדות, ומתכננות את החיים לאחר הלידה. זו עם תינוק ראשון וזו עם שלושה, כולם בנים, שהופכים אותה אם ל-11 וסבתא ל-1."בבית כבר מחכים לי סטים של שלושה דברים מכל דבר, שלוש עריסות, שלוש שמיכות, והמון בקבוקים וכמובן כל האחים, אחד מהם בן שנה וחצי. את כולם ילדתי בהדסה, מרגישה כאן כבר כמו בבית, אני לקוחה קבועה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.