הפלג הירושלמי באסיפה חשאית: מודיעין עילית תחילה – בירושלים מתגבש הסכם – פרסום ראשון

הבחירות לרשויות המקומיות: חשש רב ב"דגל התורה" לאחר שבפלג הירושלמי הולכים ומחממים מנועים –  בדרישה לקבל ייצוג ברשימת דגל לעיריית י-ם.

הערב התכנסו בבית עורך דין ירושלמי בשכונת רמות בירושלים עשרות רבנים המזוהים עם הפלג הירושלמי  לגיבוש וועדה מטעם מרן הגר"ש אויערבך.

ל"קוקר" נודע כי במהלך הישיבה הוחלט שלא לפתוח חזית בירושלים, לאחר הסכמה שקטה שהולכת ומתגבשת בימים אלו בין אנשי חזון איש 5 לבין אנשי ירושלים על הצבתו של פינדרוס כמעומד מוסכם מטעמם בעיריית ירושלים, אולם בפלג דורשים למנות  נציג נוסף  מלבד פינדרוס.

ההערכה היא כי בימים הקרובים יסגרו הקצוות בירושלים, מה גם ש"בשערי חסד" לא רוצים לפגום באווירה לקראת הריצה המתכוננת של אורי לופוליאנסקי לראשות העיר ירושלים לאור  ההחלטה המתגבשת להגיע להסדר טיעון בעניינו.

 ברם, בעוד בירושלים, אנשי שערי חסד מרכינים ראש, במודיעין עילית התמונה שונה לחלוטין, לאנשי הפלג הירושלמי יש תמיכה מכמה אלפי תושבים מקריית ספר שמזוהים עם אנשי הפלג ומשתתפים בכינוסי החירום שמתקיימים מידי חודש.

מי שעשוי לתפוס את המקום הראשון ברשימה הוא הרב ישעיהו ויין  סגן עורך "הפלס" תושב העיר ולשעבר יועץ בכיר בלשכתו של גוטרמן, ויין  מתכנן בעתיד לכבוש את "שער המלך" ולפיכך הוא יוצא לקרב ראשון בדרך הסלולה בעתיד לראשות העיר.

בנתיים העסקנים כבר עומדים בפני שכירת משרדים ברח' יהודה הנשיא השוכן בטבורה של שכונת ברכפלד בעיר, משם יתנקזו כל העבודה של הפעילים, לקראת הריצה של מפלגת "נצח" בבחירות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.