הפלג הירושלמי גידפו את גפני: "מוכר נשמות"

"גפני מספסר בנשמות", זעקו המפגינים בגרון ניחר,"רוצח משפחות", הוסיפו עוד מפגינים

עשרות אברכים מהפלג הירושלמי התארגנו באופן ספונטני ויצאו למחות מול ביתו של גפני ברחוב בן דוד בבני ברק, וזאת במחאה על כך שהוא שותף לקידום חוק הגיוס החדש. "גפני מספסר בנשמות", זעקו המפגינים בגרון ניחר,"רוצח משפחות", הוסיפו עוד מפגינים.

המפגינים האשימו את גפני שהוא שותף להעברת חוק הגיוס משופר שיעודד אלפי בני ישיבה להתגייס לצה"ל.

במקביל, כמה עשרות מטרים משם, בקריית ויז’ניץ הפגינו מספר סיקריקים וקיצונים אל מול ביתו של מזכיר מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל הרב מרדכי שטרן, במחאה שהוא שותף לקידום חוק הגיוס.

בישיבת ראשי מפלגות שנערכה היום, עדכן ראש הממשלה כי שר הבטחון אביגדור ליברמן אמור להביא בהקדם את תזכיר חוק הגיוס לאישור היועמ״ש ולהפיצו לאחר מכן.

יודגש, כי עם קבלתו יביאו הנציגים החרדיים את תזכיר החוק לשולחנם של מרנן ורבנן גדולי וחכמי התורה שליט״א, אשר הם לבדם יכריעו בנושא ויורו את הדרך בה נלך.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. השבוע פרשת קוירח

  בטאון עוילם המחלוקעעס של תנועת בני קוירח.
  מאמרי השקופעע עמוקים ..
  אנא עיזרו לנו אין לנו פירסומות

  שבת מגבית לפשקויל הפסל הכושל... |
  הגב
 2. יוני

  זה טירוף לספסר בנשמות של בחורים.

  הפלג הירושלמי צודקים במאה אחוז |
  הגב
 3. הפלג הירושלמי גידפו את גפני: "מוכר נשמות" בשביל קצת כסף וכבוד. "גפני מספסר בנשמות", זעקו המפגינים בגרון ניחר,"רוצח משפחות", הוסיפו עוד מפגינים ויש דברים שלכאורה הם צודקים. אנחנו חייבים לזכור שאנחנו קרובים לסוף העולם, ממש לפני המשיח, והסוף הזה הוא רק התחלה. התחלה של משהו מדהים, אבל אי אפשר להיות חלק של זה אם אנחנו לא עובדים על עצמנו, אם אנחנו לא בוטחים בהקב"ה בביטחון מלא, שרק הוא הכל יכול, והוא מכוון אותנו, והוא עושה את הכל אך ורק לטובתנו. וברגע שנרגיש את הקירבה האמיתית איתו, את האהבה שהוא מרגיש כלפינו, אז זה יעורר את הקשר שלנו איתו, ואז כל הדברים האחרים, כל השטויות, וכל הכסף והזהב ייעלמו מאיתנו, ולא נצטרך אותם יותר, ואנחנו נהיה שמחים ורגועים ומלאים אהבה, אהבת ד'. וזה יביא אותנו לאהבת המצוות. ולא רק אהבת המצוות, זה יהיה חלק שלנו, של המבנה שלנו, כי אנחנו בנויים בשביל זה. לא יהיה יצר הרע, יצר הרע יהיה משהו של העבר!!!!! שאנחנו נשכח ממנו. אנחנו רק נהיה יהודים שרוצים את הקירבה של הכל יכול, של הבורא עולם. רק קיום המצות ולימוד התורה הקדושה.

  הפלג הירושלמי גידפו את גפני: "מוכר נשמות" בשביל קצת כסף וכבוד. "גפני מספסר בנשמות", זעקו המפגינים בגרון ניחר,"רוצח משפחות", הוסיפו עוד מפגינים ויש דברים שלכאורה הם צודקים. אנחנו חייבים לזכור שאנחנו קרובים לסוף העולם, ממש לפני המשיח, והסוף הזה הוא רק התחלה. התחלה של משהו מדהים, אבל אי אפשר להיות חלק של זה אם אנחנו לא עובדים על עצמנו, אם אנחנו לא בוטחים בהקב"ה בביטחון מלא, שרק הוא הכל יכול, והוא מכוון אותנו, והוא עושה את הכל אך ורק לטובתנו. וברגע שנרגיש את הקירבה האמיתית איתו, את האהבה שהוא מרגיש כלפינו, אז זה יעורר את הקשר שלנו איתו, ואז כל הדברים האחרים, כל השטויות, וכל הכסף והזהב ייעלמו מאיתנו, ולא נצטרך אותם יותר, ואנחנו נהיה שמחים ורגועים ומלאים אהבה, אהבת ד'. וזה יביא אותנו לאהבת המצוות. ולא רק אהבת המצוות, זה יהיה חלק שלנו, של המבנה שלנו, כי אנחנו בנויים בשביל זה. לא יהיה יצר הרע, יצר הרע יהיה משהו של העבר!!!!! שאנחנו נשכח ממנו. אנחנו רק נהיה יהודים שרוצים את הקירבה של הכל יכול, של הבורא עולם. רק קיום המצות ולימוד התורה הקדושה.

  הפלג הירושלמי גידפו את גפני: "מוכר נשמות" בשביל קצת כסף וכבוד. |
  הגב