הפלג מחו: "בהמה גסה -מחזיק אייפון"

בגלל העריק מאילת : בחורי הפלג הירושלמי הצליחו לשבש את התנועה במספר צירים בגוש דן ירושלים והשפלה, בשילת אירעו מספר עימותים בין חרדים למפגינים. צפו

שיבושים ופקקים: הפגנות נערי הפלג הירושלמי כנגד מעצרו של העריק שנעצר על ידי משטרת אילת ליד מועדון בילוי נמשכות זה היום השלישי.

בחורי הפלג הירושלמי הצליחו לשבש את התנועה במספר צירים בגוש דן ירושלים והשפלה, בכניסה לבני ברק חסמו בחורי הפלג את הציר המוביל וגרמו לפקקים תנועה ותיזמונים ארוכים עבור הנהגים המתוסכלים.

בצומת שילת ליד מודיעין עילית יצאו מאות בחורים ואברכים וחסמו לסירוגין את התנועה מבלי שהשוטרים מנעו מהם להפגין, הבחורים נשכבו על הכביש ופצחו בשירת "עוצו עיצה".

תקרית נוספת אירעה בצומת שילת, כאשר בחור ישיבה מהזרם המרכזי של דגל תורה החל לתעד באמצעות אייפון  זכה למטר גידופים מבחורי הפלג, "בעל אייפון , בהמה מסריח מחלל השם" .

גם בצומת רמלה – אשקלון נרשמו פקקי תנועה כאשר מאות מפגינים חסמו את הכביש למשך דקות ארוכות, השוטרים עצמם לא נקפו אצבע ואיפשרו לבחורי הפלג לעשות כאוות נפשם על הכביש.

הפגנה סוערת נערכה בצומת הרחובות בר אילן ושמואל הנביא בירושלים (צומת מרן) המפגינים חסמו את הכביש לתנועה עד להגעת כוחות הביטחון שפיזרו אותם בכוח תוך מעצר של חלק מהמפגינים שעוכבו לחקירה.

צילום: חיים גולמב – סוכנות הידיעות "חדשות 24"

פלג 7 פלג 4 פלג 2 פלג

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. עשרות אלפיאיש מהציבור החרדי נחשבים לפלג?

    שקוף לדעת של מי האתר |
    הגב