הפלג חוזר לחסום כבישים -עשרות עצורים בי-ם ובני ברק

עשרות מפגיני הפלג הירושלמי שניסו לחסום את הכבישים במספר מוקדים ברחבי הארץ  -נעצרו  והועברו לידי חקירת המשטרה. צפו בתיעוד

עשרות מפגיני הפלג הירושלמי שניסו לחסום את הכבישים במספר מוקדים ברחבי הארץ  -נעצרו  והועברו לידי חקירת המשטרה. המשטרה מסרה כי 10 מפירי סדר שחסמו את הכביש ומנעו מעבר של תחבורה ציבורית  , כלי רכב והרכבת הקלה בירושלים נעצרו על ידי השוטרים.

המחאה בירושלים: צילום מדברים תקשורת

לרחוב רבי עקיבא פינת ז'בוטינסקי בבני ברק- הגיעו מאות מפגינים. במהלך ההפגנה ניסו לחסום צירים מרכזיים תוך סיכון חייהם והפרעה לנהגים הנוסעים לאורך צירי התנועה.

כוחות משטרה במקום שומרים על הסדר הציבורי.

משטרת ישראל עצרה עד כה 10 מפגינים ואלה נלקחים כעת לחקירה משטרתית בתחנת דן

בצומת כפר רות ליד מודיעין עילית חסמו אנשי הפלג את התנועה. המשטרה במקום.

צומת הרחובות יפו – נורדאו נחסם לסרוגין.

בבית שמש רחוב מעפילי האגוז נחסם הכביש לתנועה. המשטרה במקום.

המחאה בירושלים- צילום: מדברים תקשורת

הפלג ירושלמי החליט לחזור לרחובות ולהפגין בעקבות גזרי הדין שניתנו היום לאחד עשר העריקים שנעצרו בסבב ההפגנות הקודם.

שופטי ביה"ד הצבאי ביפו גזרו היום על 11 אסירי עולם התורה ימי מאסר בני עשרות ימים בכלא הצבאי.

ואלו שמות הבחורים: תנחום אלישיב – 90 יום -שלמה זלמן כהן – 80 יום-ישראל מאיר אלישיב – 60 יום-ישראל ארנטרוי – 90 יום-יצחק שמואלי – 55 – יום – יעקב אשכנזי – 90 יום-יחזקאל מילצקי – 45 יום- יוסף נחמני – 45 יום- דוד שיינין – 65 יום-דוד וייסנשטרן – 45 יום – אליהו בלוי – 45 יום.

בעיצומו של מעמד הקראת פסקי הדין נעמדו הרבנים הגאונים הרב ארנברג, הרב דויטש, והרב ונדרוולדה יחד עם אסירי עולם התורה למעמד הוד של קבלת עולם מלכות שמים, והצהירו כי דבר לא ישבור את רוחם של בני הישיבות מוסרי הנפש.

*אנשי הוועדה להצלת עולם התורה שהתכנסו בשעה באחרונה במעונו של מרן ראש הישיבה הגאון הגדול רבי שמואל אוירבך שליט"א, שמעו ממנו על "החובה לצאת לרחובה של עיר ולמחות על כבודה של תורה שמושפלת עד עפר על ידי חוק גיוס בני הישיבות ומאסרם הממושך של נזרי הבריאה בחורי החמד״.

בעקבות הוראתו הישירה של הר' אוירבך, ייצאו הערב בשעה 19:30  אנשי הפלג להפגנות סוערות – במוקדים הבאים:

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הם לא צריכים בכלל את בחורים חרדיים יש להם מספיק בשר מהחילונים. אבל יש מטרה אחת ויחידה להוציא את ציבור החרדי מהקופסה הנקרא "חרדים" הם בטח לא יכולים במכה אחד לאכוף על כל החרדים, אז פשוט מאוד לוקחים את החלשים ואח"כ כשזה כבר דבר פשוט והתרגלו שגם חרדים משרתים אז נקח את הלומדי תורה לידיים ואז זה יהיה כבר הרבה יותר קל בקיצור הם רוצים את כולנו, לשמד לשמד שמד וכו'.

  כל המטרה של המגייסים- לסגור את הישיבות ואת הכוללים. זה בעיה, הם צריכים את כולנו לצבא כדי לעשות מכל ציבור החרדי לחילונים רח"ל . וכולם מבינים שרוב הציבור החרדי כבר הולכים לאורם של גדולי ישראל האוחזים שצריך כבר מזמן להלחם עם הצבא באופן סופי, עד שיסירו את טלפיהם מבחורי ישראל מכל הסוגים והמגזרים.

  כהיום הם לא צריכים בכלל את בחורים חרדיים יש להם מספיק בשר מהחילונים. אבל יש מטרה אחת ויחידה להוציא את ציבור החרדי מהקופסה הנקרא "חרדים" הם בטח לא יכולים במכה אחד לאכוף על כל החרדים, אז פשוט מאוד לוקחים את החלשים ואח"כ כשזה כבר דבר פשוט והתרגלו שגם חרדים משרתים אז נקח את הלומדי תורה לידיים ואז זה יהיה כבר הרבה יותר קל בקיצור הם רוצים את כולנו, לשמד לשמד שמד וכו'.

  שבט לוי במצרים לא שיתפו פעולה לפרעה כלל וכלל לעומת שאר כלל ישראל עבדו אצלו בראשונה כנגד משכורת שנתן להם ואח"כ הוא הפסיק לשלם ועבדו בכפייה, עפ"י חז"ל, אבל שבט לוי הם היו משוחררים משיעבוד פרעה כי לא התחילו איתו כלל ולא רצו להכיר אותם, שכולנו -כל החרדים כולו -ללא יוצא מן הכלל, לא ישתפו פעולה כלל עם הציונים הארורים לא יהיה להם ברירה רק להתקפל שידוע לכולנו כי יהדות החרדית יש להם כח עצום אנו להם כקוץ בגרון הם לא יודעים איך להתפטר מאיתנו ואם נכניס את החרדים למלכודת זה הפתרון היחיד שלנו. ובפרט כיום שהחבל מתהדקת עוד ועוד על הצבור החרדי.

  סוף סוף "ועד הישיבות" מתגלים כרשעים ערורים - אקנמיקה!!!!!! |
  הגב