"הפלסטינים הם לא עסקת נדל"ן" (וידאו)

המועמד המוביל דונלד טראמפ התנצח מול התקווה של הרפובליקנים, מרקו רוביו שתקף אותו על כך שהוא לא מביע עמדה ברורוה ונחושה.צפו בעימות. { רוביו מול טראמפ}

המועמדים הרפובליקנים התייצבו לעימות שבו ישראל עמדה במרכז הדיון: המועמדים השיבו כיצד יפתרו את הסכסוך הישראלי-פלסטיני.

המועמד המוביל דונלד טראמפ התנצח מול התקווה של הרפובליקנים, מרקו רוביו שתקף אותו על כך שהוא לא מביע עמדה ברורוה ונחושה.

טראמפ טען כי מדיניותו של אובמה כלפי ישראל הסבה נזק ליחסים בין המדינות, וכי בכוונתו להביא לשלום בין ישראל והפלסטינים אף על פי שבעיניו זהו "המשא ומתן הקשה ביותר בעולם".

טראמפ שב וחזר כי הוא ישמור על ניטרליות על מנת להביא לשלום – ותקף אותו רוביו: "העמדה שהצגת היא עמדה אנטי-ישראלית. אתה לא יכול להיות מתווך הוגן בעימות בין שני צדדים, כאשר אחד הצדדים נוהג פעם אחר פעם בחוסר יושר. הרשות הפלסטינית התחמקה ממספר רב של מאמצים לכונן שלום".

וידיאו באדיבות רשת

"אני יודע לנהל משא ומתן", השיב לו טראמפ, "היו לי הצלחות רבות במהלך השנים במשאים ומתנים, חשוב מאוד שנעשה זאת. עם כל הכבוד, מרקו הוא לא אדם שיודע לנהל משא ומתן. ראיתי אותו מתקפל, ואני אומר לכם, זה היה אחד הדברים העצובים שראיתי"

רוביו לא נותר חייב ואמר: "הוא חושב שהפלסטינים הם עסקת נדל"ן. דונלד, הם לא עסקה" . טראמפ השיב: "עסקה היא עסקה", ורוביו ענה: "עסקה היא לא עסקה כשאתה מתמודד עם טרוריסטים. האם ניהלת משא ומתן מול טרוריסטים?" .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.