הפלס במאמר חריף נגד נערי האינטרנט החרדים

תחת הכותרת ׳לא היה ולא נברא׳, מגיב הפלס לידיעות שפורסמו בתקשורת האינטרנטית סביב המודעות המתפרסמות בבטאון הפלס. { "ילדון זב חוטם" }

תחת הכותרת ׳לא היה ולא נברא׳, מגיב הפלס לידיעות  שפורסמו בתקשורת האינטרנטית סביב המודעות המתפרסמות בבטאון הפלס, כשהוא מתייחס ככל הנראה לאי מי מבין כתבי האינטרנט שככל הנראה הצליח לעבור את סף השפיות במלחמה הזו.
 
במאמר שנכתב בהפלס  ״לפעמים זה קורה. אחד מהמפרסמים ב'הפלס' נבהל מאיזה ילדון זב חוטם ששיגר לו מייל צעקני, ומכחיש נמרצות כי שלח אי פעם מודעת פרסום לעיתון הנפוץ והמשפיע ביותר בעולם התורה.

אפשר להבין אותם. קשה לוותר על פלח צרכני ענק באמצעות פרסום ממוקד ואפקטיבי, אז הפתרון הוא לפרסם ולהכחיש בעת ובעונה אחתמצד שני, נכון שמוזר קצת להכחיש פרסום שיצא ממחלקת השיווק שלך ואושר למשלוח לעתון  לאחר עימוד ועיצוב. אבל מצד שני, כך יוצאים ידי חובת כולם

באחד מכלי התקשורת הפסולים אף התמנה כתב מיוחד לענייני הכחשות של פרסומים בהפלסהוא עומד על המשמר ומנסה ביצירתיות מופלאה ללקט הכחשות, להסביר ולנמק כיצד ניתן להכחיש כל מודעה פוטנציאלית, כל חוברת או יוזמה פרסומית אחרת שהופיעה בהפלספעם זו מודעה שנשלחה מתוך טעות בכתובת ופעם איזה מפיץ מבולבל. טעות לעולם חוזרת וחוזרת. העיסוק האובססיבי והמביך שלו בהנפקת הכחשות והבהרות סידרתיות הפך אותו לפתאטי גם בקרב הברנז'ה של משרדי הפרסום.

ובכן, כשירות לאותו מכחישן סידרתי וחבריוהעוברים בעיון ובדקדקנות השכם בבוקר על העיתון כדי לשכנע מפרסם להוציא הכחשה נוספת, נמסרת בזאת מודעה גלויה ונחרצת.

גזרו ושמרו. כל הפרסומות המודפסות בגליונות הקודמים והבאים, לא היו ולא יהיו. הן פשוט לא קיימות. מוכחשות הן למפרע. די עם כאבי הלב ותחושות הזעם למראה מפרסם נוסף שהבין כי אין תחליף לעוצמת הפרסום ב'הפלס'. תירגעו, הנה לפניכם הודעה והודאה כי הכל מוכחש לחלוטין. לא ראיתם כלום. אין גזירת גיוס ואין מודעות בהפלס.

מיום כיפורים שעבר עד יום כיפורים הבא, כולהון שביקין ושביתין, לא שרירין ולא קיימים, פרסומיהם אינם פרסומות ומודעותיהם אינם נקראות. ובאם אשכח לתנאי מודעא זו או אחרת, אני מתנה עליהם שיהיו כולם בטלים ומבוטלים ולא יהון חלין כלל אלא ייבטלו וייחשבו הפקר כעפרא דארעא.

ואי אפשר לפורטם, כי רבים הם, על כן יהיו בעיניכם כאילו הייתי פורטם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.