'הפלס' קורא לעזוב את בנק הפועלים (הקלטה)

למעלה מארבע שנים של מאבק נגד החרם על עיתון הפלס, ונראה כי המאבק רק מחריף ומתחמם. לראשונה מצטרף עיתון הפלס למאבק ומפרסם מודעה הקוראת לעזוב את בנק הפועלים * ולאיזה בנק לעבור? האזינו. { בעקבות טריגר}

 

יותר מארבע שנים של חרם על עיתון 'הפלס', אינם מעייפים את וועד המאבק של העיתון אותו מנהל אברהם טריגר.

הבוקר הופתעו לגלות קוראי העיתון, מודעה על פני רבע עמוד מועד המאבק של העיתון שהינו על פניו גוף חיצוני שאינו קשור ישירות לעיתון אלא מנוהל על ידי ידידי העיתון, שם הם נקראים להזדרז ולעזוב את בנק הפועלים.

במודעה נכתב כך: כל אלו שכבר סגרו את חשבונם בבנק הפועלים כמתבקש, נא לדווח על כך בתא קולי שמספרו 0773137351. מי שטרם עשה זאת, נבקשו להזדרז לתועלת המאבק

המודעה מתייחסת גם לאיזה בנק רצוי לעבור "לשאלת רבים: ניתן לעבור לכל בנק אחר, עדיפות לבנק מזרחי טפחות או דיסקונט (לא מרכנתיל)"

בנוסף מתייחסים בוועד המאבק של העיתון לתוכנית ההפקדות של קיצבאות הביטוח הלאומי וכותבים "כמו"כ פשוט וברור כי אין שום סלקא דעתך של מאן דהוא מבני התורה, לבקש להפקיד את חסכונות קיצבאות הילדים בחשבון בבנק הפועלים. בברכה ועד המאבק"

בוועד המאבק מוסרים כי הסיבה שהם מתקדמים כעת בעיקר בבנק הפועלים, משום שלטענתם מרבית הבנקים או שחדלו מלפרסם במגזר החרדי או ביתד נאמן או שהמעיטו כמעט לאפס את הפרסום בו. רק בנק הפועלים שמאות ואולי אפילו אלפי לקוחות שלו הם קוראי עיתון הפלס, החליט לצפצף ולהתעלם מאיתנו. לא נוכל לתת לזה להמשיך כל טוענים בוועד.

אתמול בצהריים אף יצא הודעה טלפונית לכל מנויי העיתון בו נאמר כך: "מי רואה אותם פוגעים ואינם עוזבים!! בנק הפועלים החליט לרמוס את בני התורה, ולפגוע בכם שוב ושוב. הבנק קורא לכם: אין לכם מה לחפש אצלינו. אנחנו רוצים שתעזבו. בן תורה שמבין את מלחמת כוחות הרשע בקדושה, אינו יכול בערב ימי החנוכה, זמן שניתנו הזדים ביד עוסקי תורתך, להמשיך לתת את ממונו בידי הזדים! איך תתן בכספך להמשיך לפגוע בעולם התורה. בן תורה אינו יכול להישאר בפנק הפועלים. בן תורה שאכפת לו, עוזב את בנק הפועלים"!!!

מוועד המאבק של עיתון 'הפלס' נמסר, כי ככל שהזמן יעבור המאבק רק יגבר ולטענתם ישנם מספר תוכניות שיזעזעו מספר חברות ענק.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.