הפעולה שהסתבכה: סא"ל מ. נהרג בעזה

דובר צה"ל מוסר כי קצין צה"ל, סגן-אלוף מ' ז"ל, נפל הלילה במהלך פעילות מבצעית ברצועת עזה. חבריו: "לא נהג להתרברב"

קצין צה"ל נהרג הלילה (ב') במהלך פעילות מבצעית ברצועת עזה

דובר צה"ל מוסר כי קצין צה"ל, סגן-אלוף מ' ז"ל, נפל הלילה במהלך פעילות מבצעית ברצועת עזה.

מ. הותיר במותו אישה ושני ילדים. הוא יובא למנוחות בצהריים ביישובו.

ראש הממשלה בנימין נתניהו שב הבוקר לישראל. עם שובו פרסם הודעת תנחומים: "אני מרכין את ראשי בנפול סגן אלוף מ' ז"ל, לוחם מהולל שנפל הלילה בפעולת צה"ל ברצועת עזה. יבוא יום ומלוא גבורתו יסופר. אזרחי ישראל חבים לו חוב עצום. כוחותינו פעלו הלילה בגבורה ובאומץ לב. אני מצדיע לסא"ל מ', למשפחתו ולחבריו לנשק. יהי זכרו ברוך".

דובר צה"ל מוסר כי לוויתו של סגן-אלוף מ' ז"ל, שנהרג אמש (א'), תערך היום (ב'), ד' בכסלו התשע"ט, 12 בנובמבר 2018, בשעה 15:00.

מפאת ביטחון מידע, דובר צה"ל מדגיש כי לא יתאפשר סיקור תקשורתי של הלוויה. חומרים מתוך הלוויה יופצו עם סיומה לכלי התקשורת. אנו חוזרים ומבקשים מכלי התקשורת והאזרחים להמנע מהפצת מידע נוסף על נפגעי האירוע או פרטיו מעבר לאלו המופיעים בפלטפורמות הרשמיות של צה״ל או מופצים באמצעות צה״ל לציבור.

תושב היישוב שבו התגורר סא"ל מ' אמר ל-ynet כי "הוא היה אדם צנוע מאוד שלא אהב להתרברב, ממקימי פרויקט 'אחריי' (עמותה חינוכית חברתית) ביישוב שעשה הרבה למען החברה. הוא בן למשפחה טובה ואיכותית, מטובי הבנים ביישוב. כל היישוב בהלם. ידענו שהוא קצין, אבל אף אחד לא ידע איפה שירת, או שהיה סגן אלוף". קרוב משפחתו מירר בבכי ואמר כי "כולם אהבו אותו. הוא אדם שהיה אהוב על כולם".

ראש המועצה ביישוב שבו התגורר סגן אלוף מ' ספד לו: "קצין איכותי, ערכי, גדל כאן במשך כל חייו עם משפחה לתפארת מדינת ישראל. הוא התחבר לבוגרים ולנוער. התנדב בתנועת "אחריי" ובתנועת "אופקים לעתיד", וגידל את הדורות הבאים על ערכי אהבת המולדת, ערכי הצבא, התרומה וההתנדבות לחברה ולמדינה".

הפלסטינים פרסמו תיעוד בו נראה כי צה"ל השמיד את הרכב שבו נסע הכוח לאחר החילוץ. בתמונות שפורסמו ברצועת עזה נראה הרכב הרוס לחלוטין.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. It's an obvious message from Hashem to the Israeli government and especially to minister Liberman that Hashem is not happy with the forceful Yeshiva boys draft of the IDF of שמד Schmad. It's time the Zionists left alone the Bnai Torah in the Holy Land. But.... the sad part is that Chazal teach us that: רשעים אפילו על פתחו של גיהנם אינם חוזרין בתשובה so NOTHING is going to change.

  It's an obvious message from Hashem to the Israeli government and especially to minister Liberman that Hashem is not happy with the forceful Yeshiva boys draft of the IDF of שמד Schmad. It's time the Zionists left alone the Bnai Torah in the Holy Land

  But…. the sad part is that Chazal teach us that
  רשעים אפילו על פתחו של גיהנם אינם חוזרין בתשובה
  so NOTHING is going to change

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב