הפעיל הימני בנצי גופשטיין מחרים את הבג"צ

גופטשיין: "השופטים רוקדים לפי החליל של הרפורמים. לרפורמים הם נותנים הכול, לנו לא"

יו"ר להבה, פעיל הימין בנצי גופשטיין, יחרים את הדיון שאמור להתקיים הבוקר בעניינו בבית המשפט העליון, בעתירת התנועה הרפורמית להעמידו לדין.

עורך דינו של גופשטיין, איתמר בן גביר, מסר אמש הודעה בהולה לבית המשפט לפיה מרשו, בנצי גופשטיין, לא מתכוון להגיע לדיון.

גופשטיין מסר כי בעקבות ההחלטה של הרכב השופטים שוהם, ברון וגורג קרא שלא לאפשר לו להגיש סרטון לבית המשפט, בעוד שבאשר לרפורמים הם הגישו שורה של סרטונים ללא התנגדות השופטים והיחס העויין של השופטים נגדו – הוא אינו מתכוון לשתף פעולה עם ההליך נגדו.

לדברי גופשטיין, "מהרגע הראשון שההליך החל ובית המשפט לא מחק על הסף את עתירת הרפורמים, תחושתי הייתה שלא אזכה להליך הוגן. מעבר לעובדה שהרפורמים בעתירתם עיוותו את המציאות, סילפו ושיקרו, וגם כאשר הוכח לבית המשפט בתגובות קודמות שהם משקרים העתירה לא נמחקה על הסף, הרי שבכל מקרה מדובר בעתירה חסרת תקדים בה הם מבקשים שבג"צ יהפוך ליועץ המשפטי לממשלה, להתערב בהחלטות של עשרות פרקליטים שקבעו שאין בסיס ראייתי ברוב הטענות של הרפורמים, וגם לאחר שבפרקליטות הסבירו כי הם רוצים להגיש כתב אישום נגדי אך לא רוצים שבית המשפט ייאלץ לזכות אותי שוב ושוב, הרפורמים המשיכו ללחוץ, והתחושה היא שבית המשפט העליון רוקד לפי החליל שלהם ומאפשר להם לקיים דיון בעתירה שלא הייתה עוברת את השופט התורן כבר בתחילת הדרך".

גופשטיין הוסיף כי "היועץ המשפטי כבר נכנע ללחץ והזמין אותי לשימוע כתוצאה מהעתירה של הרפורמים. עכשיו מתקיים דיון בבית המשפט העליון כי הרפורמים לא מסתפקים באישומים שעל הפרק. אני מרגיש שאני עומד מול מערכות שרוצות לסתום לי את הפה אך לא לרפורמים. לא היועץ המשפטי ולא בית המשפט העליון יגרמו לי להפסיק את פעילותי למען עם ישראל".

עדכון:

‏הפרקליטות החליטה כי אין מקום להעמיד לדין את יו"ר להבה, בנצי גופשטיין, בגין עמידה בראש ארגון פשיעה. בדיון בעתירה שהוגשה לבג"ץ בגין עשרות התבטאויות של גופשטיין, הציעו השופטים לארגונים העותרים, ובראשם המרכז הרפורמי לדת ומדינה, למשוך את העתירה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.