פעיל האינטרנט של 'הפלג' שוחרר למעצר בית (וידאו)

הפעיל הקיצוני של הפלג האשדודי שפעל כנגד החיילים החרדים שוחרר בערבות של אלף שח והרחקה זמנית מקפה האינטרנט. ״אין כזה דבר חרדים וצבא. המדינה סותמת פיות״, הוא אומר. צפו. { "אין כזה דבר צבא וחרדים" }

לפני זמן קצר, יהודה קמניץ, הפעיל הקיצוני של הפלג האשדודי שנתפס בתוך קפה אינטרנט שוחרר למעצר בית והרחקה מבית הקפה. העצור ששוחרר בערבות של אלף שקלים חשוד בין היתר על פרשיית הטרדות חיילים דתיים. ומס' אירועי תקיפה חמורים של חיילים.

עוד נודע כי הקבוצה הסהרורית של הפלג מתכננת קבלת פנים לעציר.

הוכח בפעם המי-יודע-כמה שיש רדיפה אובססיבית , כמו במשטרים אפלים, נגד כל מי שחושב אחרת ממה שהמדינה חושבת שצריך לחשוב", אמר יהודה קמניץ בצאתו מבית המשפט.

 

"יש פה ציבור גדול וחזק שסבור שגיוס חרדים זה כלאיים – או חרדים או צבא", הסביר קמיניץ. "מי שרוצה להתגייס שיבושם לו, אבל שיוריד את הכיפה השחורה וישים במקומה כיפה סרוגה". קמיניץ, בן 35, שוחרר בערבות בגובה 1,000 שקלים ותוך הרחקה זמנית משימוש באינטרנט.
.מההמשטרה נמסר בתגובה: לאחרונה הוגשו מס' תלונות במשטרה בעקבות פרסום עשרות תמונות באינטרנט ע"י גורמים קיצוניים, כאשר מטרת פרסום אותן תמונות הינה פגיעה בחיילים מהמגזר החרדי.

בעקבות הגשת התלונות בגין עבירות של פגיעה בפרטיות ועבירות לפי חוק המחשבים, נפתחה חקירה .

בפעילות יזומה וממוקדת הצליחו השוטרים לאתר ולזהות חשוד בגין הפרסומים לעיל באינטרנט קפה בבני ברק.

בשעת מעצר החשוד נמצאו בחזקתו ראיות הקושרות אותו לעבירות המיוחסות לו לכאורה.

החשוד, בן 35 תושב בני ברק נעצר כאמור אתמול בשעת לילה מאוחרת והובא הבוקר לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בת"א.

3 תגובות

 1. ימח שמו שימות העמלק הקמניצי הזה מיתה משונה. רוידף של יהודים רבים

  איציק |
 2. הבעייה האמיתית, כנסו:
  הלצים מפלג המשכילים האלה מכריזים שאין גזירת שמד. כמו גפני ומוזס וכו' ימ"ח, וכל ילד יודע שיש גזירת גיוס השמד. הבעייה עם אלו שמכחישים שהדור הבא יחשוב שגם הסיפורים על הגזירות האמיתיות שהיו בדור הקודם, גם הם לא היו ולא נבראו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
 3. אין עוד מלבדו אבל ממש כואב, בני ברק זה מקום שגרים רוב מנהיגים של העמלקים ת.נ.צ.ב.ה. ש"חדשו גזירת הגיוס" על בני ישיבה ר"ל… גזירת גיוס שמד וזימה… הגיע הזמן וברור שהקב"ה דורש לבטל "חידוש גזרת הגיוס" מיד, ואז יהיה הגאולה שלמה. "ובלע המוות לנצח ומחה השם אלוקים דמעה מעל כל פנים". בקרוב ממש למי שיחזור בתשובה, וגם יבטלו חידוש גזרת הגיוס של שמד זימה וחילול שם שמים וכו'… אז מבטיח הנביא בשם השם לאחר שישחוט את היצר הרע… שנזכה לגאולה, אין עוד מלבדו.

  לצערינו כהיום יש הרבה ר"ל צרות כמו ריבוי מקרי מוות בעריסה, אבות ואמהות צעירים וצעירות שנפטרים בזה אחר זה, אנחנו צועקים בקול ואומרים לגדולי ישראל, לא עת לישון… ברור שיש תביעה גדולה עלינו בשמים וזה לא יפסיק רק כשנבטל "חידוש גזרת הגיוס" וברור כחמה אם יבוטל "חידוש גזרת הגיוס" לא יה’ פיגועים לא אינתיפאדה!!!! ולא אסונות!!!! רק מחילת עוונות וביאת הגואל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |

Comments are closed.