הפצוע שב לרוץ: "לא נכנעים לטרור" (וידאו)

הבוקר (שישי) הפצוע הצטרף לריצה של תושבי גוש עציון ושימח את המשתתפים. המסר שלו לחבריו: "תודה שבאתם, זה מחזק, ממשיכים לרוץ למרות הכל { ממשיכים לרוץ }

שלושה ימים אחר הפיגוע, הפצוע השתתף בתחרות ריצה: תומר דיטור, תושב ראש צורים שבגוש עציון, נדקר ביום שלישי ונפצע באורח בינוני סמוך לצומת נווה דניאל.

הבוקר (שישי) הפצוע הצטרף לריצה של תושבי גוש עציון ושימח את המשתתפים. המסר שלו לחבריו: "תודה שבאתם, זה מחזק, ממשיכים לרוץ למרות הכל

רק לפני יומיים  הותקף  ביום שלישי, כאשר רץ לבדו, הותקף על ידי פלסטיני שדקר אותו בכתפו ונמלט לאחר מאבק קצר בין השניים. לפרמדיקים שהגיעו הוא סיפר: "במהלך ריצה ספורטיבית הרגשתי דקירה".


קבוצות הריצה במועצה יצאו הבוקר לריצה ב"דרך האבות" כשהם מקדישים את הריצה לרץ שהותקף למסע שכותרתה "ממשיכים לרוץ בגוש עציון":

כשהגיעו לזירת הפיגוע, סמוך לנווה דניאל, הצטרף אליהם דיטור שהתקבל בצהלות. בתום הריצה הודה לחבריו: "לא ציפיתי להיות פה בכלל, בטח לא עם כל כך הרבה אנשים מהגוש – אנשים טובים שמייצגים את מה שאני מאמין בו – למרות מה שעברנו ובגלל מה שעברנו. אני מודה לכולם, זה נותן לי המון".

ראש המועצה בירך על הרגע המרגש: "אנו מודים על הנס, על כך שתומר רץ כאן ביחד איתנו. למרות הניסיון להכניס אותנו מאחורי גדרות – אנחנו לא נכנעים לטרור".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.