הפרופסור שגידפה את מניח התפילין מגיבה

פרופסור פנינה פרי שפרצה בצחוק בשדה התעופה בן גוריון, מול מניח התפילין ועוררה סערה ברשתות החברתיות מגיבה לסרטון שחרך את הרשת

פרופסור פנינה פרי שפרצה בצחוק בשדה התעופה בן גוריון, מול מניח התפילין ועוררה סערה ברשתות החברתיות מגיבה לסרטון שחרך את הרשת. "התפרצתי לאחר שצעקו עלי 'חבל שהיטלר לא רצח אותך ואת כל משפחתך'", היא סיפרה בראיון לערוץ 20, "אני המומה וכואבת מהצורה המעוותת והחד צדדית שבה הוצגתי. נפלתי קורבן לשיימינג אישי מהסוג הנבזי ביותר".

לדבריה:"המתנתי בנמל התעופה בן-גוריון להמראה, ישבתי ופתאום הגיעו שני גברים והתחילו להניח תפילין ממש מעל לראשי. ביקשתי בנימוס הרב ביותר, עם כל הכבוד שאני מייחסת להנחת תפילין, לאפשר לי את המרחב הפרטי שלי.

"בתגובה הותקפתי על ידי השניים בצורה הנוראית ביותר, צעקו עלי שאזוז מהמקום וקיללו אותי גם במשפט: 'חבל שהיטלר לא רצח אותך ואת כל משפחתך'. כבת למשפחה שרבים ממנה ניספו בשואה ושגדלה בצל השואה מרבית שנותיה, משפט זה הוא שגרם לי להתפרצות.

"מפיץ הסרטון החלקי והמעוות החליט לעשות לי שיימינג כשהוא מעלים את החלק הראשון של התפתחות האירוע".

עוד היא הדגישה, "אני לא נגד ערכי הדת, ומאמינה שאיש באמונתו יחיה, אבל הנסיון לומר לי שחבל שלא הרגו אותי ואת משפחתי בשואה גרמה לי להגיב בחריפות, במיוחד כשהיא באה מבני עמי ובישראל.

"בוודאי שאני מתנצלת על הצורה שבה יצאתי מכליי אבל אני גם מצפה להתנצלות על הדברים הנוראים שהוטחו בי וגרמו לי להתפרץ", היא אמרה.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רואים בבירור שפנינה פרי משקרת

  רואים בבירור מתחילה שהיא משקרת התגובה שלה מוסיפה חטא על פשע

  דן רוזנטל |
  הגב
 2. איך רואים שהיא משקרת

  הסרטון הברור מוכיח לחלוטין שהיא מלגלגת מחקה בקולה ומזלזלת מאוד, לא רואים לאורך כל הסרטון הארון שמישיהו הפריע לה במרחב הציבורי, צר לי אבל השקר ניכר מאוד ובולט, היא בנתה לבטח את הגירסה השקרית כשראתה איך כל העולם נסער מההתנהגות הברברית של הפרופסורית המכובדת, מהיום אני אתחיל להניח תפילין כשיפנו אלי חסידי חבד דבר שמעולם לא עשיתי, ולו כדי למגר את השנאה העיורת של כמה שנשרפים להם האזנים כשרואים סממן יהודי

  דן הר זהב |
  הגב
 3. בסרטון זה לא נראה כך...

  היא לא מתייחסת בשום מקום בסרטון לטענה זו, ולא נראית המומה אלא מלגלגת

  אודי |
  הגב
 4. סתם כך פנו אליה במקרה ואמרו לה חבל שהיטלר...

  לא נראה לי
  פשוט תירוץ מצוץ

  אבי |
  הגב