הפרסומאי האשכנזי של דרעי: "הצבעתי ש"ס"

ספי שקד, אשכנזי חילוני למהדרין מצפון ת"א, הצביע ש"ס בבחירות – ופותח את הפה בראיון למגזין פרימה גלובס

הפרסמואי  ספי שקד,  חילוני אשכנזי שמתגורר באחד הפרויקטים היוקרתיים ברמת אביב, הצביע בבחירות האחרונות לשס ותלה כרזה גדולה שבה נראה הרב עובדיה יוסף זצ"ל משקיף ממרומי מרפסת, סיססמת הבחירות שהטמיע לפנתיאון, "אבא מה עשו לך?"

בבחירות האחרונות  מונה שקד למנהל הקמפיין של המפלגה חרדית ספרדית, שחרתה על דגלה את הדאגה לשכבות החלשות, בחרה לסמוך את ידה על הגולדן בוי של ענף הפרסום,

בראיון למגזין פרימה גלובס נשאל  ספי שקד, איך זה קרה? זו טעות לחשוב שמנהל קמפיין בחירות חייב לעבוד עם מפלגה ממניעים אידיאולוגיים. אני לא חייב לעבוד רק עם מפלגות שמייצגות את השבט שלי. גבולות הגזרה שלי הם ימינה מזועבי ושמאלה ממרזל. כל השאר לגיטימיים בעיניי. הליכוד ו'כולנו' של משה כחלון לא רצו אותי, אבל יכולתי לבחור בין רוב המפלגות, בחלקן גם תמורת יותר כסף".

שקד מספר, "אחרי שישבתי עם אריה דרעי והבנתי את הכוח, החוכמה והאומץ שלו, הבנתי שזאת המפלגה שאני רוצה. אריאל משעל, שניהל איתי את הקמפיין, עשה עליי רושם של אדם מבריק, ובתור אחד שמתעסק במשברים, הבנתי שבש"ס המתח עם אלי ישי והקרב סביב השאלה במי בחר מרן ייתן לי שעות טיסה רבות בניהול משבר. וזה באמת היה ניהול המשבר הגדול ביותר שעשיתי בחיים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.