הפרשה שהסעירה את מודיעין עילית: תושב העיר נחקר

החרדי ממודיעין עילית עוכב לחקירה בחשד להונאת שיטתית של נשים חרדיות, כנגדו פורסם תחקיר מביש לפני כשבועיים ב'ידיעות אחרונות'

תושב מודיעין עילית הובא על ידי המשטרה לבית המשפט, לאחר שלא התייצב לדיונים בעניינו. לאחר הדיון הוא שוחרר בתנאים מגבילים -כך דווח בוינט.

החרדי ממודיעין עילית נעצר בחשד להונאת שיטתית של נשים חרדיות, כנגדו פורסם תחקיר מביש לפני כשבועיים ב'ידיעות אחרונות'. אחת המתלוננות סיפרה לנו כי החשוד נעצר לעיני כל מכריו ברחוב בו הוא מתגורר בעיר. החשוד ככל הנראה הגיע לבקר את בני משפחתו ואז הגיעו השוטרים ועצרו אותו לחקירה. כעבור שעה וחצי שוחרר.

מודיעין עילית סוערת באחרונה סביב מספר פרשיות שהרעידו את אמות הסיפין, ומעשים שהצנעה יפה להם. אלא שעתה בודקים אנשי משמרת הצניעות בעיר חשד נוסף לגבר מתחזה שמדבר עם נשים בטלפון ובכך פוגע בקדושת ישראל.

בעיתון המקומי' ידיעון' פורסם מכתב שעבר את אישור ועדת הרבנים של המקומונים במודיעין עילית, בו נרמז על גבר שמפיל נשים תמימות. "זהירות!", נכתב במכתב,"מתחזה פונה באנונימיות דרך הטלפון בערמומיות ומביא נשים לשיחה בנושאים אישיים ובכך פוגע בקדושת ישראל. שמנה לב. לנתק מיד!", מוזהרות הנשים במכתב עליו חתום תושב אנונימי.

מפאת צנעת הפרט לא נרחיב.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שטיינהרטר בנות תזהרנה אל תיהיינה טפשות

    בנות להיות צנועות ולא טפשות ואחכ לבכות

    נועה |
    הגב