הפרשן הפוליטי התחדש בג'יפ לקסוס • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של "אקטואליק": מונטנג מבלה עם אשתו לאחר המעצר בית, שטיינמץ בשבע ברכות של פריינד, ופינת הממריאים

שבוע עמוס וגדוש באירועים, לא זכור גם בקיץ דאשתקד. נדמה שאין בית ברנז'אי שלא חגג לאחרונה. בקליינע שמנסה לתזז ולרקוד בין המקלדת לכל החתונות, מתקשה לעמוד בקצב האירועים המסחרר ומנסה לאלתר בין השקה להקשה בכדי להתיישב לכתוב לכם את החדשות הקטנות שעשו את השבוע.

אז מה היה לנו השבוע? ובכן, האיש החזק ב'דגל התורה' הכניס את בנו בברית של אברהם אבינו, הסגן ללא שכר חיתן את בנו, קובי סלע הזמין את כל הברנז'איות והברנז'אים להשקת מסעדת 'טומי'ס', החברים בקול ברמה וקול חי יצאו להתרענן ועל הדרך התגוששו סביב יעקב שוואקי, והיו עוד. שנתחיל?

ונפתח בכותרת: הפרשן הפוליטי אבי בלום מ'קו עתונות דתית', התחדש לאחרונה בג'יפ לקסוס חדש ומנקר עיניים. סע בדרכים ישרות!

ולאחר שבילה חודש ימים מאחורי הסורגים, סגן ראש עיריית בית שמש משה מונטג, נצפה השבוע כשהוא יוצא לבילוי יחד עם רעייתו. לבקלייינע הגיע תיעוד.

חתול שחור עבר בין העיתונאי ישי כהן ליענקי ביכלר, כך נראה לפחות לפי סדרת הציוצים בו עקץ כתב 'כיכר השבת' את המסמס החרדי.

יום רביעי לקראת השעה 20:00: עשרות עיתונאים ונשות ברנז'ה הגיעו לרחבת מסעדת טומי’ס – Tommy’s, במתחם התחנה בירושלים. בקליינע פסע במרכז הקולינרי המתחדש של ירושלים – מתחם התחנה הראשונה,שם גילה את ארי קלמן, דב אייכלר ועוד שורה של עיתונאים ויחצ"נים שישבו סביב כריכי בשר עסיסיים, מנות המבורגר, סטייקים ושלל מנות מקוריות. צילום: בועז בן ארי.

בשולחן הרחוב, פגשנו בתחקירנית ידיעות אראלה שטרנבוך שבאה לחפש אתונות (ושטייהנטרים חדשים) ומצאה מלוכה וסיפורים אין סוף שיעטרו את שערי העיתון של המדינה בחודשים הקרובים.

שטרנבוך, כך מתברר בין הבורגרים לציפסים עבדה על התחקיר של האיש בעל האלף פרצופים ממודיעין עילית כבר מתחילת חודש ינואר, וזאת בניגוד לכל אותם "תאבי קרדיטים"…

מני גירא, הגיע באיחור אופייני יחד עם רעיתו עורכת הדין גברת רבקה שוורץ.

נשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן הגיע השבוע לשמחת השבע ברכות בבעלזא. מי שעמד מאחורי התיאומים בין בית הרבנים הוא העסקן רחמים חיון שנראה בתווך בין הרבנים. אנשיל בעק תיעד.

כל המי ומי הגיעו השבוע לאולמי וגשל בבני ברק בכדי להשתתף בשמחת הברית לבנו של אליהו ארנד, רל"שו של סגן ראש עיריית ב"ב מנחם שפירא. ארנד, שנחשב לאחד האנשים החזקים ב'דגל', הצליח להביא לברית אל כל צמרת התנועה.

ישראל אלמסי, מנכ"ל ידידים, נצפה בשמחת הברית. הנה הוא כאן בתמונה לפניכם:

 

וגם בשעת הברית, נצפו בני הדודים העסקן רפאל מאיר והעיתונאי שלומי קוק סוגרים פינות.

ובפינה אחרת נצפה האיש החזק בש"ס בבני ברק, יעקב זכריהו, סוגר פינות עם סגן ראש העיר.


יהודה אייזנברג נצפה מברך גם את הרל"ש

(צילומים: שוקי לרר)

בכניסה לברית נצפה הגאון הרב נתן זוכבסקי, מרבני מתוווי הדרך של 'דגל', מעביר את משנתו לעסקני דגל התורה, ביניהם עורך 'יתד' ישראל פרידמן.

ביום שלישי, בקלייינע עלה לביתר עילית בכדי להשתתף בשמחתו נישואי בנו של טובייה פריינד, סגר"ע מודיעין עילית (שתהפוך – אולי ואי"ה = ביום שני ל"איילת השחר"). לשמחה הגיעו אישי ציבור, עיתונאים ויח"צנים. במרכז השמחה ניתן לראות את ראש העיר יעקב גוטרמן שרקד עם פריינד ושהה באולם עד השעות המאוחרות של הלילה.

ביום למחרת, ערך הנגיד שמחת שבע ברכות, שם השתתפו הראשל"צ רבי יצחק יוסף, והנה תיעוד בלעדי, מוטי שטיינמץ משמח:רבנים ואישי ציבור רקדו בחתונת החתן שניאור ארליך, בנו של הרב עידו ובר-ארליך, ואחיו של העיתונאי אריה ארליך שהתקיימה בכפר חב"ד. הצלם שלומי כהן תיעד את יאיר שרקי מפזז:

מחלקת החדשות של קול ברמה, בראשות המנכ”ל אריאל דרעי ומנהל מחלקת החדשות ניצן קידר, יצאה לסיור על גדר המערכת בעזה ולטיול שטח בדרום. בין לבין, הם נפגשו לשיחה עם רה”ע שדרות אלון דוידי, נהנו משווארמה וקינחו בטשולנט ליל שישי. UMI, יבואנית שברולט פינקה את העיתונאים, לצורך הטיול, ב-2 רכבי שברולט טראוורס חדשים:


יום לאחר מכן ,"שר השמחה" עמי מימון, מאותה תחנה, יצא לחוף הים

במחלקת השיווק של 'קול ברמה', התרפקו השבוע על האייטם משבוע שעבר…

ובעוד במכון מור יצאו לממש את הדופק אצל העזתים, כל שדרני ועובדי רדיו קול חי ייצאו מחר (ראשון) לשבוע בפולין עם הרב מרדכי נויגרשל ואלי בן גד, כל התוכניות הוקלטו מראש (אנחנו כאן בשידור חי…). טוקר עתיד לתת איחור אופייני ולהצטרף בהמשך.

לאחר שדסקס בליל שישי עם הברנז'ה של ברכפלד, בקליינע יצא להליכה הלילית שלו במסגרת הדיאטה, ופגש תוך כדי ההליכה את חיים קרליץ, מנהל הניו מדיה של "בחזית" שהיה אמור לטוס, וביטל. בנתיים הוא איתנו ב"איילת השחר".

 

מתחזק? הסטנדאפיסט ישראל קטורזה נצפה השבוע בפגישה ברובע היהודי בירושלים:

חונא דייטש יצא עם יו"ר זק"א משי לסיור בקברי צדיקים. נו, איך לא, קברים וזק"א הולך טוב.

 

מוזיקה:

ליפא שמעלצר השתתף השבוע במצעד של 70 שנה לישראל בניו יורק.

אברומי רוזנבאום ואהרלה סאמעט נצפו השבוע בשדה התעופה בניו יורק, משם המריאו לישראל

 

תזמורת המנגנים עובדת בימים אלה על דיסק חדש – "קומזינג" שכולו יהיה עם מרדכי בן דוד, ויורכב מההופעות הגדולות שנערכו איתו בשנתיים האחרונות – פלוס שיר חדש מיוחד לדיסק.

והזמר אלי קליין יצא לנופש באמסטרדם שבהולנד.

והנה סיפור עצוב: המפיק אייזיק גפן הפתיע את חבריו שחולה במחלה הקשה עם מכתב מנשיא המדינה ועוד סרטוני ברכה מפוליטיקאים במסיבה שאירחו בבורו פארק שבניו יורק.

עובדי יום ליום' לשעבר יצאו לסעודה משותפת לצד העובדים הותיקים והחליפו רשמים, השבוע.

והחזן העולמי יחיאל נהרי נצפה סועד ב"טשולנט של אלי" (מוסדות הרב בן טוב) ברחוב שמואל הנביא בירושלים.

 

פינת המזל"טים

ברכת מזל טוב לזמר החסידי מרדכי בן דוד נולד נין ראשון, נכד לבנו יידל ורדיגר.

יו״ר המטה החרדי בליכוד ויו״ר ׳הליכוד׳ בב״ב יעקב וידר התארס השבוע עם רבקה רודריגז.


ברכת מזל טוב לדודי קאליש שחיתן את בתו השבוע.

מזל"ט לשימי סגל עורך אתר 'חב"ד שטורעם' להולדת הבת.

מז"ט לרב נחמן גלבך  יו"ר אגודת ישראל והחינוך החרדי בהנהלת העיר צפת לרגל השמחה השרויה במעונו בהולדת בנו במזל טוב.

מזל טוב למשה רבר ראש לשכת מ"מ ר"ע אלעד שמואל גרוסברד לרגל הולדת הבת.

ושני שידוכים לא שגרתיים נערכו השבוע:

השידוך הראשון והמוכר הוא – מנכ"ל המרכז הארצי לפיתוח המקומות הקדושים יוסי שווינגר שהתארס עם מינדי, אלמנת איש העסקים חיים גולובנציץ ז"ל.

ושידוך השני שגם מעניין, הוא בצלאל זוהר בנו של הרב האגדי אורי זוהר, שהתארס עם כתבת יתד נאמן הגב' קוריץ.

שמחה נוספת שהתרחשה השבוע ביתד נאמן: כתב העיתון ישראל רוזנר ערך שמחת ברית לבנו ביום שישי באולמי בית ישראל בבירה.

אפרופו, יתד: בגזרת יתד נאמן חזרו השבוע לימים עליזים – בעוד העורך ישראל פרידמן יצא בעיתון יום שישי בהתקפה כנגד הכינוס הגדול שערכו ארגון אחוות תורה, בו השתתף בין השאר חכם שלום כהן מנהיגה הרוחני של עיתון ש"ס, בתוך העיתון התפרסמה כתבה גדולה מאת הכתבת נ. קצין, שם פרגנה בכתבה גדולה לחבר הכנסת מש"ס מיכאל מלכיאלי…

ועד כאן להשבוע, שבוע טוב!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שימי

  לאישה אין שם.
  בעם יש לה.
  במודעת אבל.

  כי לפני כן זה "לא צנוע".

  מת על הצביעות של החרדים |
  הגב