הפרשנות האנטישמית של 103 ללהיט החרדי (הקלטה)

עמירן דביר הוציא גרסה פורימית משלו ללהיט "גשם מיטפטף" לכבוד הת"תניקים, בתוכנית של שי גולדשטיין הציגו גרסה אנטישמית. "אצל החרדים הכל קשור לכסף". האזינו. { חרדים וכסף }

עמירן דביר הוציא גרסה פורימית משלו ללהיט "גשם מיטפטף" לכבוד הת"תניקים, בתוכנית של שי גולדשטיין הציגו גרסה אנטישמית ללהיט, "אצל החרדים הכל קשור לכסף", הגיבו צמד הבדרנים בתכנית הבוקר של רדיו ללא הפסקה על רקע צלילי השיר.

תוך כדי השמעת הלהיט שחרך את הרשתות החברתיות, זימזו שדרי תכנית הבידור של 'רדיו ללא הפסקה' מילים עם ניחוח אנטישמי מובהק,"גשם גשם, ריבית קצוצה ודם של נוצרים" – כזאת הפרשנות האנטישמית של שי גולדשטיין ואורי גוטליב ללהיט החרדי גשם מיטפטף…

גשם גשםריבית קצוצהודם של נוצרים… הפרשנות האנטישמית של שי גולדשטיין ואורי גוטליב ללהיט החרדי גשם מיטפטף…

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ ראשון 5 מרץ 2017

"התגובה על בחורי הישיבות והכסף מקוממת", אומר  עמירן דביר בתגובה ל'קוקר, עם זאת לגבי "דם נוצרים", עמירן סבור כי "כולנו יהודים וזה ברמת הסאטירה".

גורמים בתעשיית המוזיקה החסידית הביעו זעזוע לנוכח הפרשנות בה בחרו שדרי תוכנית הבידור של 'רדיו ללא הפסקה', "זה מבחיל לשמוע שבשנות ה-2000 יש מי שעדיין עושה שימוש באלמנטים של המפלגה הנאצית כנגד היהודים ערב מלחמת העולם השנייה", הגיב גורם בתעשייה ל'קוקר'.

כזכור, השיק עמירן בשבוע שעבר גרסה חסידית ללהיט הרשת "גשם גשם מטפטף" שזכה בתוך זמן קצר להשמעות רבות ברדיו ואלפי צפיות ברשתות החברתיות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.