הפשיטה של חמאס בראש השנה? "זה נולד במוחם הקודח של עיתונאים חרדים"

התקשורת החרדית מציגה: סיפורי חמאס ועליבאבא – בצה"ל מכחישים את הסיפור שפורסם בכמה כלי תקשורת חרדים על התוכנית הסודית של החמאס לכבוש את יישובי עוטף עזה, דרך המנהרות, בעיצומו של ראש השנה.

ככל שימי הלחימה בעזה נוקפים בזו אחר זו נערמים ברחבי הרשת סיפורי אגדות וישועה.

סיפור שהפך ללהיט ברשת, ופורסם בכמה כלי תקשורת חרדים על התוכנית הסודית של החמאס לכבוש את יישובי עוטף עזה, דרך המנהרות, בעיצומו של ראש השנה.

לפי הפרסום של אריאל כהנא באתר 'מעריב' המחבלים תיכננו לפשוט בו זמנית בראש השנה על ישובי הדרום דרך מנהרות התופת ולזרוע אימה ופחד בישראל.

כתבים צבאים שפנו לדובר צה"ל נענו בשלילה. אבי בלום כתב בטורו כי בדיונים שנערכו השבוע התברר שלסיפור אין כל אחיזה במציאות. "זה נולד במוחם הקודח של עיתונאים חרדים", אמר אחד מבכירי צה"ל השבוע. השבויים העזתים לא מסרו מידע על התאריך המדובר, וכל הסיפור נולד ומת בדמיונם הקודח של אותם מפיצי הודעות כוזבות.

ואם כבר בלום, באותו טור הוא מפרסם כי  ביום ראשון האחרון ביקש חבר מועצת החכמים הגר"ש בעדני להעביר מסר בהול לראש-הממשלה: הפסק את הלחימה בעזה למשך הזמן שבין ראש-חודש לתשעה באב.

המסר לא הועבר, הן בשל אי-זמינות בלשכת ראש-הממשלה, והן משום שממילא הוכרז על הפסקת אש בתאריך המדובר.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני מאמינה באמונה שלמה, שאם כולנו הינו שומרים תורה ומצוות לא היינו צריכים צבא ומלחמות באץ ישראל. תפסיקו עם התגובות הרדודות. בכלל איך נער חרדי/ת שומר/ת מצוות יכול לשרת במקום פרוץ לגמרי, מלא אינטרנט, מלא מלא מלא זנות, מלא תועבות, אייפונים, חיילות שלובשות מדים צמודים, משקיות ת”ש. אני יודעת בדיוק איזו פריצות יש שם, ואיך יש הרבה מקרים בין מפקדים נשואים לחיילות צעירות, לא עלינו!!!!
  כן כן כן אני יכולה להעיד על הרבה מקרים… חרדקת לשעבר.

  תודה רבה לבורא עולם על הניסים, כולנו קוראים תהלים כל יום, גם יש לומר מיד אחרי תפילת שחרית, את תפילת "אחינו" וכן פרקי התהילים כ" פ"ג, קכ"ב, ק"ל, קמ"ב. נקוה שבעזרת השם ית’ שמו, רק יגמר הכל מהר בבשורות טובות.

  כולנו בפרט החרדים חייבים להתחזק "בצניעות" מיד, ואח"כ באמונה, ובהשגחה פרטית על כל צעד ושעל: "ובזאת מוטל עלינו להתחזק ביותר באמונת השי"ת ובהשגחתו הפרטית על כ"א, ולהכניס ולהשריש בלבנו, לקבוע בלבנו כיתד שלא תמוט, שכל מה שעובר עלינו תמיד ביחיד וברבים הכל ע"פ ד' ית' וע"פ חשבון מדוקדק כחוט השערה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. דובר צהל אינו אמין, הוא עוסק בשיווק, וצהל עוסק בהצלת אזרחים פלסטיניים במקום במיגור החמאס.
  מדינת ישראל הולכת לאבדון, ההנהגה מגמגמת, מאיימת ואינה יכולה לבצע שום דבר.
  אין מדינה בעולם שיכלה, ונתנה לאזרחיה להיות במקלטים שלושה שבועות במקום להשמיד את ארגון הטרור.

  ארי בו כנען |
  הגב
 3. גם השטות שאתם פרסמתם על הכיפת ברזל נולד במוחכם הקודח

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. ראשית, התאריך 'ראש השנה' נאמר כדוגמא. הכוונה הייתה לתאריך שבו הכוננות הבטחונית רפויה.
  שנית, גם אם לא נתגלתה תכנית כזו מפי השבויים, מתוך הנתונים בשטח, זה מה שנראה ככוונה מסתברת שעומדת מאחורי רשת מנהרות שכזו.
  אין ספק שהמחשבה על אפשרות שכזו, במיוחד לאור המחדלים שנתגלו במהלך הלחימה ובמיוחד במהלך החדירה למוצב בנחל עוז, היא פשוט מחלחלת! אין ספק שחדירה ביום שקט מ45 מנהרות, כפול 200 לוחמים ממנהרה, עלולה הייתה לגבות חיים של עשרות אלפי ישראלים.

  יוסי |
  הגב