בלוגים ופייסבוק: הפשניסטה ויועצי הפרסום נפתחים (וידאו)

בתוכניתו של מנחם טוקר ברשת "טוקר בשישי" התקיים דיון מעניין על עולם הפרסום החרדי בו סיפור משתתפי הפאנל על התפתחות העולם החרדי בעידן הניו מדיה. צפו. { "הציבור החרדי שורץ באינטרנט"}

בתוכניתו של  מנחם טוקר ברשת "טוקר בשישי" התקיים דיון מעניין על עולם הפרסום החרדי בו סיפור משתתפי הפאנל על התפתחות העולם החרדי בעידן הניו מדיה.

פורסם על ידי ‏‎Feigi Yurovich‎‏ ב- יום שבת, 21 בינואר 2017

בפאנל השתתפו :בני גל, הפרסומאי החרדי הראשון, שרה פכטר  יועצת פרסום, פייגי יורוביץ, מעצבת אופנה חרדית, ושלומי קוק, עורך עיתון 'בקהילה'.

טווקר פנה  לפייגי ושאל אותה,האם  היא באמת דוגמנית לנשים חרדיות? יורוביץ השיבה: "אני פשניסטה. בעקבות הפרסום הייתה לי הרבה הצלחה, התחילו להכיר אותי, אני תיכף פותחת אתר אופנה.

שלמה קוק הסביר על ההבדל בין עיתון לאינטרנט: יש לנו ועדה רוחנית, היא מתייעצת עם גדולי התורה, וזה לא מקובל. זה סוג של תקשורת חדשה שלא מקובלת על גדולי ישראל. לא כולם גולשים באתרי אינטרנט. זה לא אומר ש-50% מוכנים לראות דוגמנית חרדית. אותם אנשים בסופו של דבר, רובם ככולם, משתדלים לשמור על כל מיני עקרונות .

טוקר פנה ליורביץ: שמעתי שהציעו לך הצעות קוסמות לדגמן? יורוביץ השיבה:" כמובן, הציעו לי הרבה הצעות, להצטלם ליד גבר וגם תכנית ממש נכבדת פנתה אליי להתראיין ובגלל שזה משודר בשבת לא הסכמתי בשום אופן, אפילו שכתוב שצולם ביום חול לא הסכמתי, יש לי עקרונות שלי ואני עומדת עליהן".

טוקר שאל שוב: "קיבלת ביקורת נוקבת מהמשפחה ממאה שערים"? ויורוביץ ענתה לטוקר: קיבלתי ביקורת, אבל יש לי את המטרה שלי, יש לי את הקווים האדומים ולא עוברת אותם, תמיד יש את האלה היותר קיצוניים. האמת שתמיד החלום שלי היה לפתוח אתר אופנה, ליין שלי, שהשם שלי יהיה חתום עליו. והנה. בעקבות הפרסום, זה חלק מההצלחה שלי, שהתפרסמתי, אנשים מכירים אותי ובעז"ה בקרוב…

 

יועצת הפרסום שרה פכטר דיברה על השימוש הנרחב של החרדים באינטרנט: יש הרבה, זה משהו מדהים. לא במובן של מעריצות, אלא הכלי, הוא כלי לפרסום. אי אפשר להתעלם. כשרציתי לפרסם שמלה של רשת מסוימת הבאתי את זה לבלוגרית, באותו יום השמלה הזאת אזלה מהרשת. כולן רצו וקנו אותה.

הפרסומאי מאיר גל אמר: " יש המון תוכן שיווקי, זה לא פשוט. מה שקורה לחברות האופנה, המשבר יילך ויגדל, נשים לא ייכנסו לחנות ויעברו לקנות ברשת, העולם הזה כולו יתהפך.

 

שלמה קוק סיכם את הפנאל והבהיר כי למרות הנתונים על 50 אחוז חרדים באינטרנט זה לא הולך להתרחב: "אני חושב שה-50% שבני דיבר עליהם שנמצאים באינטרנט כבר די מיצו את עצמם. עם כל הכבוד, אני לא חושב שזה יגדל ל-80 ו-90% לכו למודיעין עילית למשל, אתה רואה שם מוסדות תורה, אלפי אברכים, אלפי אנשים שאין להם קשר לטלפון, אפילו טלפון כשר אין להם, כי הם רוצים להיות מנותקים עם המשפחה והתורה".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כן יש כאלה באשליה שחושבים שהם חרדים, כולל המנחה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. בושההה.
  איך הם מחלילים כדי לקבל התר לשטויות שלהם
  בושה שניהם.

  נחי |
  הגב