הפתעה בקרטון: במקום חלב – שוקו (וידאו)

כשהגיעו השותפות לדירה שלהן, שפכה אחת מהן את הנוזל שבתוך הקרטון לכוס הקפה וגילתה להפתעה כי היא מכיל שוקו…. צפו. { חלב שנשפך }

יש כאלו שבוכים על שוקו שנשפך: ליאורה, סטודנטית באוניברסיטה בבאר שבע, והשותפות שלה לדירה הלכו ביום ראשון לסופר בעיר וקנו קרטוני חלב של חברת "טרה".

כשהגיעו השותפות לדירה שלהן, שפכה אחת מהן את הנוזל שבתוך הקרטון לכוס הקפה וגילתה להפתעה שוקו…. "יצא לה מרקם מוזר", היא צוחקת.

השותפות לדירה החליטו לבדוק את כל חמשת הקרטונים הנוספים, ולהפתעתם הם היו מלאים בשוקו ולא בחלב. "לא האמנו למה שראינו", סיפרה ליאורה. "והחלק הכי מצחיק הוא שכל כך התלהבנו מהמבצע בסופר, ששכנענו עוד אישה שהייתה אחרינו לקנות גם את קרטוני החלב".

בעקבות פניית חדשות 2 ל"טרה", הוציאו בחברה הודעה על המקרה: "מחלבת טרה מבקשת לעדכן את ציבור הצרכנים כי בקרטונים בודדים של חלב 11 ליטר, מפוסטר על מהומגן 3% שומן בכשרות מהדרין, מתאריך פג תוקף 24.3 מולא בטעות משקה שוקו תקין. החברה עדכנה את שירות המזון במשרד הבריאות. הצרכנים שברשותם מוצרים אלו, מוזמנים לפנות למוקד שירות הצרכנים במספר 1800-777-333, לצורך החלפתם. החברה מתנצלת על אי הנעימות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.