"הפתעה" בשניצל של חיילי כיפת ברזל

חיילים בסוללת כיפת ברזל זועמים לאחר שעכבר התגלה בשקית שניצלים קפואים שהובאה לחיילים. "ראיתי את זה והרגשתי זוועה – זה יכול להביא מחלות", סיפרה אם לאחד הלוחמים.

חיילים שמשרתים בכיפת ברזל קיבלו חבילות מזון קפואות של שניצלים,  באחת האריזות המתין להם  עכבר בין השניצלים. הם הזדעזעו ממה שראו, צילמו, והעבירו למפקדיהם.

העכבר התגלה במטבח בימים האחרונים והתמונה הועברה לחיילים מפלוגות אחרות של כיפת ברזל, שהביעו זעם על כך. "זה לא הגיוני שזה האוכל שמביאים, מישהו צריך לעשות פה בירור רציני איך זה קרה כי זה מביא מחלות", אמר אחד מהם. "אנחנו מיירטים רקטות ומקבלים כמתנת תודה עכבר".

אם לאחד הלוחמים אמרה : "ראיתי את זה והרגשתי זוועה", סיפרה לחדשות 2 Online. "הבן שלי אמר לי שהוא לא רוצה לחשוב על מה אולי הוא אכל בעבר, פשוט לא הגיוני שזה יקרה – זה מסוכן מאוד מבחינת מחלות".

"האוכל שלהם הוא על הפנים אבל הם לא מקטרים כי יש להם אהבה לתפקיד ולגדוד, אבל המינימום זה שיהיה להם מזון סביר שלא אכל אותו קודם עכבר".

"מדובר ביחידה שבה מתגוררים החיילים בתנאי שדה ולא במחנות קבע ולכן מתבצעות ביקורות תברואה תכופות", אמר גורם צבאי בתגובה למקרה. "לאחר גילוי המקרה ננקטו צעדים תברואתיים על מנת למנוע הישנות מקרים דומית בעתיד".

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "המקרה מוכר ומטופל על ידי הגורמים הרלוונטיים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.