הפתעות טעימות ומתוקות

במיוחד לקיץ מביאה חברת 'טעמן' הפתעות טעימות ומתוקות שיקררו את החום הכבד.

ריבת חלב- הממרח הרשמי של הקיץ
היישר מדרום אמריקה, מביאה לכם טעמן חברת המזון הכשרה והגדולה בישראל, את ממרח ריבת החלב היוקרתי והעשיר כל כך בטעם, שם הוא מוכר בשם "Dulce de leche", שמכיל טעמים מרגשים ונפלאים, שאי אפשר לעמוד בפניהם.

ריבת חלב, היא תוצר בישול של חלב עם סוכר, בישול ארוך על אש קטנה, במהלכו המים מתוך החלב מתאדים ונוצרת השחמה. תוך כדי התהליך, מסמיך הנוזל עד כדי קרם עבה מאוד ועשיר, החלב, בו מומס הסוכר, משחים בעיקר לאחר איבוד מרבית המים, מה שיוצר את הטעם והארומה המיוחדים שאנחנו חשים במפגש עם הקרם הנהדר.

טעמן, שצברה מומחיות בייבוא קולינארי אישי ומדויק מכל רחבי הגלובוס, מקפידה בכל הדרך הארוכה על איכות גבוהה, וטעם עסיסי ומושלם. צנצנת ריבת החלב מגיעה בגודל של 340 גרם, וכמובן בכשרות מהודרת של בד"צ בית יוסף.

הפתעה מתוקה מטעמן

לפעמים אנחנו רעבים ולפעמים אנחנו פשוט רוצים לאכול משהו טעים. זה לא סוד שכולנו אוהבים לנשנש משהו מתוק בין הארוחות. טעמן מפנקת אתכם עם הפתעה טעימה במיוחד: עוגיות רכות מצופות שוקולד וגלי בטעמי תות ותפוז.

העוגיות של טעמן מהוות פתרון מושלם לרגע בו מתחשק משהו טעים במהלך יום העבודה, לנשנוש בין הארוחות, ל'טעימה' קטנה ליד הקפה, ופינוק קטן לקחת לדרך…
העוגיות מצופות שוקולד וגלי בטעמים נפלאים של תות ותפוז. השילוב של השוקולד עם הגלי יוצר טעם נפלא ופשוט אי אפשר להפסיק…

אתם מוזמנים לקחת הפסקה קטנה ומתוקה באמצע היום, להתפנק עם העוגיות המשובחות של טעמן ולחזור למטלות היום השוטפות עם אנרגיות חדשות…
לעוגיות מרקם רך והן נימוחות בפה ומהוות מעדן אמיתי גם לילדים קטנים.

טעמן – מובילת מזון מיובא וכשר למהדרין בישראל,
מספקת כל השנה מזון כשר למהדרין באיכות משובחת ומכל העולם

צילום: יח"צ
צילום: יח"צ

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.