הפתרון של ליברמן לבעיית ההסתה בלוויית המחבל (וידאו)

בתגובה לדברי השר לבטחון פנים כי הוא מעכב את החזרת גופת המחבל עד שיוודאו כי הלווייתו לא תהפוך למפגן טרור אומר ליברמן כי צריך לאפשר את מפגן הטרור כדי להוכיח שהם תומכי טרור. {להפסיק לחשוש}

היום התייחס השר לביטחון הפנים גלעד ארדן לעיכוב בהעברת גופת המחבל נשאת מלחם לידי המשפחה ואמר כי "ככל והמשפחה תעמוד בדרישות שמשטרת ישראל הציבה כדי לוודא שהלוויית המחבל לא תהפוך למפגן תמיכה בטרור והסתה לפיגועים נוספים – הגופה תשוחרר. אם זה לא יקרה – הגופה תעוכב עד שנוודא שהתנאים האלה מתמלאים".

בתגובה לדבריו אמר היום יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן כי הגיע הזמן להפסיק לחשוש מהטרור. ליברמן הציע לאפשר את מפגן הטרור בהלוויה ולצלם את זה על מנת להוכיח לכולם כי רבים בקרב בני המגזר הערבי בארץ תומכים בטרור ולא כפי שיש המנסים לטעון.

צפו בדברי ליברמן בפתח ישיבת הסיעה:

https://vimeo.com/151383573

ליברמן אמר כי המחנה הלאומי כבר רגיל להתקפות נגדו על בסיס ספקולציות בטענה כי הם עומדים מאחורי הצתת משרדי ארגון בצלם. הוא גינה את ארגון בצלם ואמר כי מדובר בארגון של בוגדים שפעלו תוך כדי מלחמה על מנת לפגוע במדינת ישראל והעבירו נתונים שקריים לעולם תוך שהם מסתירים את מקורות המימון שלהם. ליברמן כינה אתם "שכירי חרב".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.