ביזיון: האח הגדול משודר כרגיל

ביזיון: בשעה שעיני כל עם ישראל נשואות לעבר הנערים החטופים – ערוץ 2 ממשיך בלוח השידורים הרגיל ומשדר את תוכנית הבידור 'האח הגדול'.

בשעה שעיני על כל עם ישראל נשואות לעבר הנערים החטופים – ערוץ 2 ממשיך בלוח השידורים הרגיל ומשדר את תוכנית הבידור 'האח הגדול'.

יש לציין כי  ערוץ 10 ואתרי החדשות המובילים מקיימים שידורים מיוחדים, מערכת הביטחון כולה על הרגליים, דווקא בערוץ 2  בחרו להמשיך את לוח השידורים הרגיל, ומשדרים בשעה זו (מוצאי שבת) את תכנית האח הגדול.

בעקבות כך, חברת הכנסת שולי מועלם פנתה לשר התקשורת גלעד ארדן , וביקשה ממנו להבין מדוע  ערוץ 2 ממשיך את השידורים כרגיל, למרות המצב המתוח.

"שבוע טוב שר התקשורת גלעד ארדן", היא פנתה. "למה ציבור שלם שומר מסורת שמנותק מאמצעי תקשורת בסופ"ש, ציבור שאת השבת שלו העביר בתפילה לשלומם של הנערים החטופים צריך עם צאת השבת לסבול את שגרת לוח השידורים של ערוץ 2 והאח הגדול. זה פשוט מוציא אותי מדעתי".

"ללא קשר לדעתי על תוכנית האח הגדול ויש לי דעה מוצקה בעניין, אני בטוחה כי בערב זה מדינת ישראל חילונים ודתיים לא חזרו עם צאת השבת לשגרת חייהם", היא הוסיפה.

"לפני שאתה סוגר את רשות השידור צעד מבורך כשלעצמו הגיע הזמן לעסוק בתכנים של הערוץ המסחרי ובמיוחד בעיתות משבר לאומי כפי שאנו חווים אותו בשעות קשות אלו".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.