מגיע לך לייק – רות בוארון מצדיעה לשטבון ומוקיעה את חבריו מוגי הלב

האמת והשלום ניצחו, ולעיר בית שמש אורה ושמחה. כי סוף דבר הכל נשמע!

למרות המאמצים הרבים בתקופה האחרונה להכפיש ולהסית קבוצה וזרם בעם ישראל בכל דרך אפשרית בתקשורת, בבתי משפט, בכנסת.

חברי כנסת, למרות אלפי השוטרים אשר שלחתם אתמול בעיר בית שמש כדוגמת מדינת עולם שלישית, כדי להתסיס את העיר ואת אזרחי ישראל ביום הבחירות, כביכול ציבור שלם "גנב" את הבחירות, ולכן שומרים אתם מכל משמר שלא יחזור המצב "לקדמותו", קיבלתם את התוצאה האמיתית בפרצוף, לא כך?

בל נשכח לציין את ההוצאה הכספית וביזבוז כספם של אזרחי מדינת ישראל לשווא, רגע איפה יאיר לפיד? הוא לא אמור לשאול עכשיו את תושבי ישראל איפה הכסף? ודי לחכימא ברמיזא.

כנסת ישראל. בית משפט, תקשורת, וכמובן אתם תושבי מדינת ישראל! הוכחתם שנאה – גזענות למגזר שלם! הגיע הזמן להתנצל, אך זה לא כל כך אפשרי ואקטואלי, פשוט כרגע אתם עסוקים בטעימות מהבוקר בו העברתם חוק גיוס בכפיה, וסנקציות פליליות על לומדי תורה.

קואליציית נתניהו לפיד בנט , זכרו "אשר החילות לנפול לפניו, לא תוכל לו כי נפול תפול לפניו״. השבוע כל עם ישראל ראה את כוחו של בורא עולם, הן בתפיסת טילים אשר הגיעו בסמליות דווקא מאיראן הנוסטלגית, הן בניצחונה של מידת האמת אהבת השלום בעיר בית שמש למרות נסיונותיה של הדמוקרטיה, התקשורת, ובתי משפט
להתערב בחוסר דמוקרטיה.

"חוק הגיוס" נגד לומדי תורה
אשר משמעותה מאסר וסנקציות פליליות על כל יהודי אשר חי בארץ היהודים וחפץ בלימוד התורה הקדושה, יכתב ויזכר בהיסטוריית ישראל לדיראון עולם כסמל לעשיית חורבן בעולם התורה. תכתבו ותחתמו במגילת עם ישראל כרודפי דת ולומדי תורה, חמור מכך- השלכתם לכלא בעוון לימוד תורה.

צדיק אחד בסדום מצאנו היום בממשלת שמד , ח"כ יוני שטבון , באומץ ואהבת התורה והאמת, הצביע נגד חבורה שלמה מלאה בשנאה עזה, מעשה זה יעמוד לך כמליץ יושר הן למעלה והן למטה.

ובאשר לכם ממשלה יהודית מלאה בשנאה לעם היהודי ותורתו! בכל ימי שנות דור ודור רצו לכלות את ישראל ותורתו, בכל שנות דור ודור לאלוקים תמיד היה הפתרונים, אנו הציבור החרדי נמשיך במלחמת קודש לעם התורה!

חודש אדר חודש הניצחון וההצלחה, כל ישראל ימשיך יכוון ויתפלל לרווח והצלה, בעזרת השם נראה בקרוב ממש את האורה והשמחה בעם ישראל יחד עם שותפתינו האמיתית התורה הקדושה! אמן.
פורים שמח! לכל עם ישראל

רות

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יישר כח רות , הרשעים בכנסת זה רק צפצופים הם לא יועילו כלום לאזרחים , אבל שליח ציבור שבוחר נכון בא לידי ביטוי דווקא בהתנגדו אפילו למפלגה שלו וזה שליח אמיתי והעיקר שסוף טוב הכל טוב

  אהרון |
  הגב
 2. ה"עם ישראל" שאת משתלחת בהם – הם גם כן עם ישראל שעבר אלפיים שנות גלות!! שעבר ביחד הסתות ורדיפות וכיום ידוע לכל שאנחנו חיים בעולם של אויבים שעומדים עלינו לכלותינו וזוממים מזימות להכניס כפירה ודרך חיים בהמית להמוני בית ישראל… והדורות חלושים. וידענו זאת מרבותינו – שזה מה שהולך להיות. ו"האמת נעדרת" – לא רק מ"יש עתיד".. אלא בעוד כמה מחוזות כשרים יותר וכשרים עוד יותר וכו' וכו'
  ולולא כל זאת – בידוע לנו שכל עמך בית ישראל כבר היו כולם צדיקים גמורים ואפילו ה"ערב רב" יתוקנו בשלמות. ורבי נחמן אמר שהגויים יתייהדו כמו שהיה בשושן הבירה, והתורה תתייקר ויבוא משיח. ותהיה חתונה יפה…..
  אז עם מי אתם נלחמים? באחיכם הטועים בנפשם המבולבלת? כשידוע לכל בר תורה – שנשמה של יהודי סובלת מאוד בריחוקה מהבורא יתברך, ואין משא כבד יותר מהעוונות והרחמנים האמיתיים של הדור הם צריכים לעשות תחבולות להכניס תורה בישראל ולחבק גם את ה"כופרים" המסכנים. שנשמתם מתאבקת בעפר בעולם הזה.
  תגידו תודה שיש לכם תורה. ואם יש לכם תורה. למה אתם לא מחייכים? הרי זכיתם בדבר המופלא מכל.

  [הבעיה שמרוב תורה לא רואים את הצדיק. את המנהיג האמיתי הבלתי ידוע של הדור. התורה מלמדת שבכל דור יש צדיק – וגם לאחר פטירתו מתגבר כוחו בעולם ועצותיו הקדושות הם הרוח אלוקים של הדור המרחפת מעל לתהום].

  רחמנות על הדור !!! יש לנו מספיק אויבים כדי שגם אתם תקטרגו על עם ישראל.
  כנראה שזו גזירה שהשם יתברך רוצה להוציא את הנוער שלכם להתערבב קצת עם ישראל.
  קבלו את הגזירה. פשפשו ב"עולם התורה" – כי יש מה לפשפש. ועכשיו פורים – ויתהפך הכל לטובה.

  בקרוב סנקציות פליליות כנגד מי שמשתמט מבית המדרש. 🙂

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב