הצופן התנכ"י גילה: 'טראמפ' יהיה נשיא ארה"ב

הצופן התנכ"י בדילוגי אותיות על כך גילה ש'טראמפ' יהיה נשיא ארה"ב!!! מדהים ומרתק!!

 

לפנינו הצופן התנכ"י במלא הדרו, אותו צופן המעיד בבירור על אמיתות התורה, וזאת על ידי כך שדברים היסטוריים רבים שאירעו במאות ובעשרות שנים האחרונות – הינם כבר מוצפנים בתנ"ך בדילוגי אותיות, באופן וברצף כזה שאין שום סיכוי בעולם שיהיה כזה צירוף מקרים בשום טקסט אחר בעולם, כשהדברים נבדקו ואומתו פעם אחר פעם על ידי חוקרים וסטטיסטיקאים יהודים ונכרים ברחבי העולם. (כשאחד המיבדקים לאמיתות הדברים שאינם ענין מיקרי בלבד, הוא המופע של כמה מילים השייכות זו לזו המעידות על העתיד להתרחש בתחום מסויים – כשהן מופיעות בצמוד באותם פסוקים, כשלפי הסטטיסטיקה הסיכוי שזהו דבר מיקרי הינו אפסי ממש).

לפנינו גילוי חדש, אשר מרעיש כעת את עולם המרצים והחוקרים, כאשר רואים בבירור כי כבר מוצפן בתורה הנצחית, שנכתבה על ידי קורא הדורות מראש, בחומש שמות פרק כ"ג פסוק ל' – כי דונלד טראמפ הוא נשיא ארה"ב !!

באותם פסוקים ממש, ישנן בדילוג אותיות, המילים:

'תשעז', 'טראמפ', 'נשיא', 'ארהב',

המיוחד בצופן זה, היא העובדה כי כל ארבעת המרכיבים הללו נמצאים באותם פסוקים ממש, כששלושה מהם, 'תשעז' 'טראמפ' 'נשיא' – הן מתחילות באותו פסוק ממש!! (כן יצויין כי המילה 'טראמפ' בדילוג שבין 1 עד מאה מופיעה בכל התנ"ך רק שתי פעמים, וזו אחת מהן!!)

(נתבונן כי יש כאן לפנינו את שלושת המרכיבים המרכזיים של סיפור מאורע כלשהו בקצרה: 'מתי', 'מי', 'מה'. כלומר, 'מתי'-השנה היא שנת תשע"ז, 'מי'-הלא הוא טראמפ, 'מה'- תפקיד נשיא ארה"ב !)

הדברים דלהלן ניתנים לבדיקה בקלות, בתוכנה של פרוייקט השו"ת, בחלון פרפראות בתנ"ך – דילוגי אותיות.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.