אלפים בעצרת נגד הגיוס של 'העדה החרדית'

אחרי כנס המחאה של "הפלג הספרדי", כנס מחאה שבו השתתפו אלפי בני תורה ספרדים, "העדה החרדית" מקיימת הערב בשעה 7:30 בכיכר השבת בירושלים עצרת זעקה ומחאה נגד חוק הגיוס. הצטרפו לשידור החי

אחרי כנס המחאה של "הפלג הספרדי", כנס מחאה שבו השתתפו אלפי בני תורה ספרדים, "העדה החרדית" מקיימת הערב בשעה 7:30 בכיכר השבת בירושלים עצרת זעקה ומחאה נגד חוק הגיוס.

במודעות שנתלו הבוקר ברחבי העיר ירושלים, נכתב: "יעלה קולנו הערב, כלל היהדות החרדית והחרדים לדבר ה' ונאמנים לתורה בלי פשרות וויתורים ובלי לקרוע את התורה לגזרים מתאספים הערב ליל שישי בכיכר השבת, בהשתתפות הגאב"ד וחברי הבד"ץ".

צילום מחאת החרדים הקיצוניים

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כל הנלחם בכל לבבו וכונתו לקדש השם מבטח הוא שלא ימצא נזק ויזכה לו ולבניו להיות להם בית נכון בישראל ויזכה לחיי העולם הבא. ונוהגת והעובר על זה והתחיל לחשב ולהרהר ולהבהיל עצמו במלחמה עבר על לאו זה וענשו גדול מאד.

  מעמד קידוש שם שמים עצרת רבתי על פני ככר השבת בירושלים עיה"ק – יום ה' פנחס תשע"ח על קריאת ביד"ץ העדה החרדית לצאת ולמחות וללחום נגד מזימת שלטון הרשע לגייס אלפי בחורי ישראל היל"ת – והפעלת גזירה מלאה של "גיוס בני ישיבות" בעוד 5 שנים!

  ספר החינוך מצוה תקכה
  שלא לערץ ולפחד במלחמה שנמנענו משרשי דיני שלא יחשב אדם בעת המלחמה, לא באשתו, ולא בבניו, ולא בממונו, אלא יפנה לבו מכל דבר למלחמה שכל דמי ישראל תלויין עליו והרי הוא כאילו שפך דמי כלם אם יפחד וישוב אחור ימינו.

  שכל הנלחם בכל לבבו וכונתו לקדש השם מבטח הוא שלא ימצא נזק ויזכה לו ולבניו להיות להם בית נכון בישראל ויזכה לחיי העולם הבא. ונוהגת והעובר על זה והתחיל לחשב ולהרהר ולהבהיל עצמו במלחמה עבר על לאו זה וענשו גדול מאד.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כעת הגיע הזמן שכולנו חייבים להתחזק באמונה בקב"ה, ולהיות מוכנים ליילך על קידוש השם בפועל במדינת ישראל, ממש כמו שהיה בגרמניה אצל היטלר ימ"ש, לא פחות מאז!!! כן כן אנחנו נמצאים באמצע גזירות של שמד בפועל ע"י חכי"ם חרדים לשעבר, והיינו חכי"ם מיהדות התורה, היינו = התורה המסולפת ע"י החכי"ם, והכל רשמי בשם יענקושי ימ"ח, ובשם מנהיגיהם שמשקרים להם על המציאות הנכונה של חוק גיוס השמד האחרון, פשוט הם מבלבלים המוח של כל המנהיגים של עם ישראל ר"ל.

  ~~~עוד ~~~מ-ח-ש-ב-ה' ל ה~ חשובה ונחוצה הנוגע לכולנו בזמן הזה!!!!!~~~ כעת כבר הגיע הזמן שכולנו חייבים להתחזק באמונה בקב"ה, ולהיות מוכנים ליילך על קידוש השם בפועל במדינת ישראל, ממש כמו שהיה בגרמניה אצל היטלר ימ"ש, לא פחות מאז!!!

  כן כן אנחנו נמצאים באמצע גזירות של שמד בפועל ע"י חכי"ם חרדים לשעבר, והיינו חכי"ם מיהדות התורה, היינו = התורה המסולפת ע"י החכי"ם, והכל רשמי בשם יענקושי ימ"ח, ובשם מנהיגיהם שמשקרים להם על המציאות הנכונה של חוק גיוס השמד האחרון, פשוט הם מבלבלים המוח של כל המנהיגים של עם ישראל ר"ל.

  כל החוקים למיניהם 'חוק לפיד', 'חוק גפני', חוק דרעי, חוק יענקושי, חוק ליברצן, וכו' חוק של יהדות התורה, בקיצור החוק של עכשיו וכו' – כולם מטרתם אחת ויחידה: לגייס את כל בני הישיבות בנוסח כזה ובנוסח אחר. אך הכל אותו דבר ממש פחות או יותר.

  כבר חמש שנים שמשקרים את הציבור החרדי ש'אין שום דבר' בחידוש החוק. אצל החסידים ב"ה כבר יש קומץ קטן שהתחילו להבין שרימו אותם החכי"ם שלהם. אבל שאר אחינו בני ישראל עוד לא הבינו זאת. או שמציגים עצמם שלא מבינים הגזירה של שמד, רוב עם ישראל ממשיכים הלאה כאילו אין כלום. אנחנו יודעים את האמת והקב"ה יודע את האמת.. שיש חוק של שמד ה"י.

  הבג"ץ הרי ביטל כבר את החוקים הקודמים והוא יבטל גם את החוק הזה. בג"ץ רוצה שוויון בנטל, הוא לא רוצה לדחות עוד שנה או שנתיים וגם לא מעוניין בכל המכסות והיעדים האלה, אלא אומר בפירוש שהוא רוצה לחסל את הישיבות, לחסל את התורה הקדושה, לחסל החרדים, לעשות שוויון מלא בנטל, ושכולם בלי שום יוצא מן הכלל כולם ילכו לצבא השמד, הם אינם מסתפקים גם במכסות שיגייסו רק 'נוער נושר' אלא רוצים את הטובים ביותר.

  כתיב בדברים י"ג: 'כי יקום בקרבך נביא או חולם חלום' – ומדובר במי שהיה בתחילתו נביא אמת, והוא יעשה אות או מופת, וכמו שמסבירים חז"ל ש'אות' זה בשמים, שהוא יעמיד חמה כיהושע בן נון, 'ובא האות והמופת' – הוא יצליח בזה! ומה המטרה שלו. מה הוא רוצה להגיד? 'נלכה אחרי אלהים אחרים'.

  ופירושו היום: נתגייס לצבא שמד וזימה! והתורה אומרת 'לא תשמע אל דברי הנביא ההוא'! הוא אמנם עושה ניסים הכי גדולים, הוא התלמיד חכם הכי גדול, הוא צדיק הכי גדול, והוא גם היה נביא אמת, וכולם אז לא מבינים מה קורה פה? איך יכול להיות שכולם טועים? והתשובה, אומרת התוה"ק: 'כי מנסה ד' אלוקיכם לדעת הישכם אוהבים את ד' אלוקיכם בכל ללבבכם'".

  נכון שהמשיח בפחת, אבל אנחנו עוד צריכים להתחזק בלימוד התורה ובאמונה בקב"ה, והעיקר להרבות תפילות בדמעות לביטול החוק הרע הזה~ והמבין יבין….

  חייבים להוסיף תפילות ולימוד התורה |
  הגב