פספסתם? צפו בשידור החוזר ממחאת הפלג

בעקבות אלימות קשה שהופנתה נגד שוטרים ובעקבות התפרעות אלימה של המפגינים בבני ברק, המשטרה עצרה עד כה 15 מפגינים. 12 מפגינים טופלו – שוטר סובל משבר ברגלו – צפו בשידור החוזר

בעקבות הוראתו של הגאון רבי שמואל אוירבך שליט"א, אנשי הפלג מכל רחבי הארץ יצאו החל משעות הצהריים אל העיר בני ברק ברחוב החלוצים 20 בעיר, בכדי למחות כנגד המשך מעצרם של בני הישיבות.

בעקבות אלימות קשה שהופנתה נגד שוטרים ובעקבות התפרעות אלימה של המפגינים בבני ברק, המשטרה עצרה עד כה 15 מפגינים.

יש לציין כי במהלך ההפגנה נפצעו שוטרים ובהם שוטר שסובל משבר ברגלו. המשטרה עצרה אף את מנחם כרמל, מנכ"ל רשת ברכל, שוטרים הכניסו אותו לניידת והעבירו אותו לתחנת המשטרה.

במקום מטופלים 12 מפגינים. אחד מהם פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים איכילוב.

צפו בשידורים החוזרים

‎Posted by ‎אקטואליק – Actualic‎ on‎ יום שני 20 נובמבר 2017

המשך השידור החי מהפגנת הפלג הירושלמי בבני ברק- פינוי בכח

‎Posted by ‎אקטואליק – Actualic‎ on‎ יום שני 20 נובמבר 2017

הפלג הירושלמי חוסם את בני ברק – הצטרפו לשידור החי

‎Posted by ‎אקטואליק – Actualic‎ on‎ יום שני 20 נובמבר 2017

במהלך ההפגנה נעצרו 3 חשודים בגין הכשלת שוטרים והתנהגות פרועה. השלושה יובאו לתחנת המשטרה לחקירה.

מהוועדה להצלת עולם נמסר: "על ממשלת ישראל להפנים את העובדה כי הציבור החרדי התורני בארץ ישראל אינו שותף למכירת החיסול של עולם התורה שמתבצע ע"י נציגי הציבור החרדי. עולם התורה כולו ימשיך להרעיש עולם ומלואו עד להשבת הסטטוס קוו המלא בו אין תנאים ויעדי גיוס בתמורה לאי גיוסם של בני הישיבות.

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כל הכבוד להם הם היחידים שמסכימים למסור את הנפש על האידאולגיה שלהם לכבוד ד' ית'

  כל הכבוד להם הם היחידים שמסכימים למסור את הנפש על האידאולגיה שלהם לכבוד ד' ית' שמו.

  הם היחידים שמסכימים למסור את הנפש על האידאולגיה שלהם לכבוד ד' ית' |
  הגב
 2. הם הנשמות של מתתיהו ובניו כשעמדה מלכות הרשעה להשכיחם התורה נלחמו ונמסרו גבורים ביד חלשים. הם מוסיפים "זכויות" לעם ישראל. וידוע שרק אלו קבוצת הפלג יזכו לקבל פני משיח בקרוב ממש ולא אנשי הערב רב של בני ברק וכו'

  הם אחים יקרים , אהובים, ונאמנים, וצדיקים, והולכים לפי רוב הרבנים, הם אנשים טובים מאוד, הפועלים לפי צו מצפונם של גדולי ישראל, יש להם אידאולוגיה, ולרבנים שלהם יש מושג מה קורה בשטח, הם מוחים ברבים לשם שמים בצורה שאף אחד מגדולי הדור לא אסר בשום אופן וצורה, אני ואתה לא סובלים מהם אנחנו גאים בהם!!!

  כולם רואים את הקדושים האלו ואמרים "אלו החרדים היחידים המקדשי שם שמים ברבים" חייבים לעודד אותם, ולהצדיקם בשער בת רבים, להתחבר להם, זה לא עניין של רוב או מיעוט, הם מוסרים נפשם בכל מצב והם הרוב, השאר הם ערב רב ממש. ואם הם הרוב, והם הרוב, על כל פנים הם אנשים קדושי עליון שיש להם כבוד לגדולי תורה ומוכנים בכל דרך שהיא לכבד ראשי ישיבות וגדולי הדור שחושבים כמוהם, ויש הצדקה להבין את מעשיהם, אדרבא על אלו שנגדם כתיב "משנאיך ד' אשנא".

  ומצווה גדולה לדחוק כולם שאינם מוחים, ואינם מפגינים עד לפינה, הם המוחים הקבוצה האחרונה שנשארה בסוף הגלות המר הזה, שמוכנה לקבל מכות ובזיונות בשביל כבוד שמים, ולכן כשרואים את המעשים הטובים של הפלג אניחנו שמח שיש שמחה גדולה בשמים, ועליהם כתיב: ומי כעמך ישראל אשר בך אתפאר.

  הם הם הנשמות של מתתיהו ובניו כשעמדה מלכות הרשעה להשכיחם התורה נלחמו ונמסרו גבורים ביד חלשים. הם מוסיפים "זכויות" לעם ישראל. וידוע שרק אלו קבוצת הפלג יזכו לקבל פני משיח בקרוב ממש ולא אנשי הערב רב.

  ועכשיו נא התעוררו רחמים ונא להתפלל על מרן מנהיג הדור השפל הזה, הצדיק הרב הגראי"ל שטיינמן שליט"א שאושפז בבית החולים לכפר על חידוש גזירת הגיוס של שמד וזימה בפועל ממש ממש ממש ממש ממש ממש.

  יצחק גפן עליהם כתיב: ומי כעמך ישראל אשר בך אתפאר |
  הגב
 3. אין על האנשים האלו בעולם!!! יחידת העילית של היהדות האמיתית והשורשית!

  הקבוצה האחרונה שנשארה ומוכנה לקבל מכות ובזיונות בשביל הערכים שהם מאמינים בהם.

  יהודי |
  הגב
 4. חחח בקושי יש מפגינים. זה יש להם מכל הארץ?

  עוד 2 הפגנות ולא יהיו מפגינים

  אני |
  הגב
 5. הפלג מוסיפים עוד "זכויות" לעם ישראל!!! הנה סיפור עצוב חייל עם מדים וכיפה שחורה גדולה,

  פריצת כל החומות. תקדים חמור ביותר בתלמוד תורה בעיר טבריה: חייל עם מדים וכיפה שחורה גדולה, החליף את המלמד הרבי הקבוע, ובמשך שלושה ימים מסר מידי יום במשך מספר שעות שיעור בנושא התנהגות בשעות חירום, כאשר בנוסף לכך באותו שבוע כמעט לא למדו בכתה שום דברי תורה כמו גמרא משנה והלכה וכו'. לסיום החגיגה – כל הילדים נעמדו להצטלם עם החייל במסיונר הכור בד' ובתורתו, לתמונת מזכרת של שמד בפועל, ואותו תלמוד תורה עוד מתגאה בכך ומזמין את החייל העמליקי לבוא שוב. כדרך העולם ופירצותיו, זה מתחיל בטבריה ומחר זה כאן.

  מזעזע. לפני מספר שנים על סיפור כזה הארץ הייתה רועשת. אבל היום ברשות הכופר הידוע מזרע יון והמן הרב משה גפני, והכל שהוא אומר זה בשם הרב הגאון שטיינמאן שליט"א הכל אפשרי כולל שמד גמור. הכל מותר אפילו לחלל שבת וגם לחפור קברי ישראל. אבל בימים כתיקונם, מבין כל אבא שאתה הילד הוא שולח לחיידר כדי ללמוד תורה ויראה, ובוודאי שלא היה מסכים שישמע שיעורים מאדם לא מוכר, אבל היום, אם זה חייל נואף ממש, אז ודאי, הרי זו מצוה גדולה.

  וכך אירע הלא ייאמן. בת"ת תפארת טבריה שתחת מעיין החינוך התורני של ש"ס הספרדים תלמידי מרן הגאון הרב עבדיה זצ"ל ובהנהלת הגוי המשומד הרב דוד דרלי, הגיע השבוע חייל בלבוש חרדי עם מדים וכיפה שחורה, להחליף את המלמד בכתה ה' כדי ללמד את הילדים מוכנות לרעידות אדמה וכו'. כן, זה קרה באמת. בכיתה ה' שבת"ת תפארת טבריה, לימד החייל את הילדים מתוך חוברת של פיקוד העורף, במשך שלשה ימים כמה שעות כל יום בשעות הבוקר, כמובן וכמובן על חשבון לימודי הגמ' והתורה. למותר לציין שהחוברת עצמה כלל לא מתאימה לציבור החרדי ולתכניו, אבל המצוה הגדולה ללמוד מפי חייל בחזות חרדית, דוחה גם את עבירה זו. והכל כמובן תמורת כסף ועוד כסף ועוד.

  לקינוח המעמד הגדול והקדוש, הצטלמו במשותף, החייל המתיון העמלקי המשומד עם כל הילדים החרדים והמלמד המקורי, בלי שום בושה, רק מתוך שמחה של הס"ם התפרקות שטרם נשמעה כדוגמתה.

  לא לא לא לא לא לא לא מדובר בתלמוד תורה לנושרים, בכלל לא לא לא לא לא לא לא מדובר בתלמוד תורה לנושרים שגם היה אסור ללמוד דברי כפירה גמורה מכופר חייל של זנות ושמד.

  הגיע זמן חשבון הנפש. |
  הגב
  • התעוררו רחמים נא להתפלל על מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א שאושפז בבית החולים לכפר על העבירות של משה גפני.

   התעוררו רחמים נא להתפלל על מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א שאושפז בבית החולים לכפר על העבירות של משה גפני.

   ת ה ל י ם |
   הגב