טקס הדלקת המשואות לשנת 2018 • צפו בשידור החוזר

טקס הדלקת המשואות בהר הרצל לציון יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל, בין מדליקי המשואות היו: שלמה ארצי, האלוף במיל' שייקה גביש, רחלי גנות, נועם גרשוני, אבשלום קור ועוד. שידור חוזר

שידור חוזר מפייסבוק לייב של ראש הממשלה

הצטרפו לשידור החי של טקס הדלקת המשואות לרגל יום העצמאות השבעים של מדינת ישראל בהר הרצל.חג עצמאות שמח!

‎Posted by ‎ראש ממשלת ישראל‎ on‎ יום רביעי 18 אפריל 2018

בשעה זו החל הטקס המסורתי בהר הרצל לציון יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל, שידור חי ערוץ 2

הטקס יחל בשעה 20:00 ויועבר כאן בשידור חי ב'אקטואליק'..

מדליקות ומדליקי המשואות שנבחרו לשנת תשע"ח (2018) הם: שלמה ארצי, אלוף (מיל') ישעיהו (שייקה) גביש, רחלי גנות, נועם גרשוני, מרגלית זינאתי, שייח' מוואפק טריף, פרופ' מרסל מחלוף, פרופ' אביעזרי פרנקל, ליא קניג, זאב רווח, ד"ר אבשלום קור, מאי קורמן, נציגת מש"ב ונציג צה"ל.

שרת התרבות והספורט ויו"ר ועדת שרים לענייני סמלים וטקסים, מירי רגב, אמרה: "ארבעה עשר מופלאות ומופלאים אלה מייצגים את כל חלקי העם שלנו. בכל אחת ואחד מהם נוכל למצוא את עצמנו ואת הטוב שבו השתבחנו כיחידים, כעם וכמדינה. מדינת ישראל, רק בת השבעים,  אך אנו כעם התברכנו במורשת בת אלפי שנים לצד חדשנות פורצת דרך".

"הנשים והאנשים רבי הפעלים, אשר נבחרו להדליק משואות ביום חגנו מרכיבים יחד פסיפס ישראלי רב גוני של קולות וטעמים, דתיים, חילונים, יהודים, ערבים, צעירים, מבוגרים, נשים ואנשים עם צרכים מיוחדים,  מרכז ופריפריה. סיפוריהן וסיפוריהם של מדליקות ומדליקי המשואות הוא תצרף מרתק המספר את סיפורה של החברה הישראלית ומהווה קשת של גוונים בחיינו בארץ הזאת".

שידור חי מערוץ 20

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בבקשה תעשו שגם למי שיש סינון של נתיב יוכל לראות תודה

    שוב תודה

    אני |
    הגב