לאחר זרנוקים ואלימות: הפלג התקפלו

בעקבות מעצרו של העריק מאות אנשי הפלג הפגינו במספר מוקדים בישראל, כעבור שעה וחצי התקפלו אנשי הפלג בשל הוראה שקיבלו מהגר"ש אוירבך להפסיק את ההפגנות. שידור חוזר מכל הזירות. { שידור חוזר}

בעקבות מעצרו של העריק מישיבת בריסק עשרות אנשי הפלג מחו במספר מוקדים בישראל.  מעל 50 מפגינים הגיעו לצומת בר אילן וחסמו את הכביש לתנועה.- אך כעבור שעה וחצי הופסקה ההפגנה בשל הוראה משערי חסד להפסיק את ההפגנות.

ביש 1 נחסם לזמן קצר לתנועה לכיוון מערב במחלף לטרון, לאחר ש-30 מפגינים נעמדו באמצע הכביש. שוטרים רבים נערכו גם במוקדים אחרים, בהם בבני ברק (גהה/ז'בוטינסקי), צומת שילת, כביש 38 בבית שמש ובכניסות לאשדוד, אלעד וביתר עילית.

כשעתיים לאחר ההפגנות, קרא הרב שמואל אוירבך העומד בראש הפלג למפגינים להתפזר, מלבד בהפגנה המתקיימת בבני ברק. בנוסף, כביש 40 נחסם לתנועה באזור צומת כנות אחרי ש-200 מפגינים סירבו להתפזר מהמקום.

בפלג הירושלמי הבטיחו גל מחאות חסר תקדים בהיקף שלא נראה כמותו בישראל, במטה המאבק הבטיחו לחסום לא פחות מ-9 מוקדים, וכמו שזה נראה כרגע מספר מועט של מפגינים הטריחו את עצמם לבוא להפגין. בצומת שילת ליד מודיעין עילית מפגינים קרוב ל-30 אברכים, המשטרה מונעת מהם לחסום את כביש 443. ברחוב רבי עקיבא בבני ברק ניסו עשרות מפגינים לחסום את הצמתים.


מהמשטרה נמסר: עשרות חרדים שהגיעו לצומת בר אילן חסמו את הציר ומנעו מעבר כלי רכב. המפגינים לא נענו להוראות החוזרות ונשנות של המשטרה לפנות את הציר והמשיכו בהפרות הסדר תוך שהם חוסמים את הציר. במהלך פיזורם נעצרו 5 מפירי סדר .
הציר נפתח לתנועה. ברחוב נהר הירדן בבית שמש נעצרו מספר מפגינים במהלך הפגנה.

המשטרה מדגישה כי לא תאפשר לאף גורם באשר הוא להפר את הסדר הציבורי ולסכן את שלומו ובטחונו של הציבור. המשטרה ערוכה ותגיב לכל נסיון להפרת הסדר בנחישות.

עידכונים בהמשך

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לכו לעזאזאל. אשתי הגיעה הביתה אחרי שעה וחצי, במקום אחרי עשרים דקות. מחללי שם שמים.

  אתם נבלות. |
  הגב
  • ועל הבחורה בעלת התשובה שישבה למעלה מחודש אתה לא מרחם האם עשית משהו למענה
   זה לא חוכמה לחשוב רק עליך ואשתך

   יוסף |
   הגב
 2. אשריכם בני תורה פלג העומדים בפרץ נגד השמד והזימה בצבא. להתחזק באמונה בד' ית' שמו. אלו גיבורי ישראל!!!!!! כנראה שהמפגינים האלו אנשים גבורים וחזקים והשם ית' יעזור להם כדכתיב אלוקים יבקש את הנרדף.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. ברוך השם שעוד יש היום פלג היחידי שמקדשים שם שמים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. אם אתם חושבים שבגזירות שמד של הציונים, עסקנים – חכי"ם -משטיימניסטים יצליחו לגייס אפילו יהודי אחד/ת, או יהודיה אחת, או ילדה אחת, טעות גדולה היא זאת.
  עברנו את פרעה 210 שנים ולא שינינו שמותינו לבושינו ולשונינו.
  עברנו את נבוכדנצר 70 שנה, ולא התגייסנו.
  וגם עברנו את אנטיוכוס ומלכות יון ולא התגייסנו.
  וגם את מלכות רומא עברנו והמשכנו להיות יהודים, ולא התגייסנו.
  עברנו ולא התגייסנו, והמשכנו להיות יהודים חרדים "המכונים היום "סיקריקים" ע"י "כת משכילים בני ברק" נעבור גם את "חידוש גזירת גיוס השמד" עם הבריונים שלהם אפ' עם גפני וליברמן…

  הרדיפה הזאת דומה בדיוק לרדיפת שונאי הדת ימ"ש שאם הי' נדמה להם עוולה אצל בעל זקן ופאות היו מאשימים את כל בעלי הזקנים ופאות. וכן חידוש גזירת השמד ע"י "מועצת השמד" בכדי לגרות יותר את האש נגד הקדושה ר"ל לא יעזור לכם. אתפ פשוט עמלקים.

  כן נעבור את גם את שלטונות הציונות, וגם את העסקנים והשופטנים שלהם, ואנחנו בשם ד' נעשה ונצליח, שהרי למחות על כבוד שמים היא מעל הכל. נראה לי שכולכם מקנאים בנו, אחרת אני לא מבינה את גודל הפרסום נגדינו. אפילו פרעה הרשע, לא גזר אלא על הזכרים, ואתם גוזרים גם על הנשים.

  נגמר עולם הגאווה והשקר ! גאולה התחילה ! אורו של משיח נמצא! משיח בדרך לתת פקודות לניהול העולם, וכל מי שמתחזקת באמת מתקרב יותר ויותר את הגאולה!!!! כבר היה הרבה אנשים שרצו לעקור את יסודי תורותינו הקדושה, אתם לא הראשונים, מי אתם שתשפטו אותם, ההפגנות שלנו בקדושה וטהרה ומעל כל קיום המצות שלכם. ובס"ד יקוים אצלינו וכאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ, אמן כן יהי רצון.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אשריכם בני תורה פלג העומדים בפרץ נגד השמד והזימה בצבא. להתחזק באמונה בד' ית' שמו. אלו גיבורי ישראל!!!!!! כנראה שהמפגינים האלו אנשים גבורים וחזקים והשם ית' יעזור להם כדכתיב אלוקים יבקש את הנרדף.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב