"הציבור החרדי סובל בירושלים ומה שדנים זה איפה שרו בחורי ישיבות"

פינדרוס: "הציבור החרדי סובל מהרבה יוזמות בעיר ירושלים ומה שדנים זה איפה שרו בחורי ישיבות ואיזו אחדות תהיה בצפת. הדיון צריך להיות איך משנים את המדיניות בירושלים"

סגן ראש עיריית יצחק פינדרוס אמר בראיון לגלסנר ב'קול ברמה' כי  יש שיח רדוד בבחירות האלה. "הציבור החרדי סובל מהרבה יוזמות בעיר ירושלים ומה שדנים זה איפה שרו בחורי ישיבות ואיזו אחדות תהיה בצפת. הדיון צריך להיות איך משנים את המדיניות בירושלים.

על עופר ברקוביץ אמר,  "בחור נחמד, עבדתי אתו אבל הוא אחד מיוזמי מתחם התחנה". הציבור החרדי יודע לשרוד נושא של תקציב וגם חילולי שבת אבל הציבור החרדי לא יכול להכיל את זה שירושלים הופכת להיות פריז.

סגן ראש עיריית ירושלים לשעבר, יהושוע פולק אמר ב'קול ברמה': אני שומע כעס רב מהצד של חסידות גור על ליאון, אני לא פוסל אפשרות שתהיה הצבעה ברגליים בטוח שלא תהיה הצבעה מסיבית לליאון. עד לרגע זה אנחנו לא יודעים מה נצביע, הייתה פגישה עם ליאון בשבוע שעבר לא יצאנו מרוצים. אם לא תהיה הוראה ברורה של הרבנים מה לעשות נמשיך לשבת וללמוד ביום שלישי.

 

 

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. פינדרוס שוכח שמלכיאל משס ידידתו לא רצה להצביע על סגירת התחנה. וזו לא

  היתה החלטתו הפרטית.
  פינדרוס שכח שהיה בביתר ועם כל המעוף שלו הוא נכשל.
  פינדרוס שכח את השיח המכוער והתת רמה שלהם והחצוף שלהם באלעד
  פינדרוס שכח שעם שקרים נופלים בבתי משפט ושותפיו עומדים למשפט . ויש המלצה להעמדה לדין. ויש דברים שנמצאים בבתי משפט.
  די פינדרוס, זוכר את שמעון פרס, לוזר אמיתי. אתה רחוק רחוק רחוק מרמתו ומהשגיו, אבל את הלוזריות ירשת יפה. אז כמה פחות שתטיף פחות יזכרו לך ופחות יזכירו לך

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. פינדרוס מדהים

  בפרסום של ליאון במגזר החילוני, חלק מ'מעלותיו' זה שהוא מיוזמי מתחם התחנה, אז מה ההבדל בינו לברקוביץ.

  חי |
  הגב
 3. דין אלעד כדין ירושלים

  מר פינדרוס "איש אלעד" נא להתעסק כעת בסיום המחלוקות שחזרו לאלעד לאחר כמה שנות רגיעה.
  תן לאנשי ירושלים להחליט בעצמם מה טוב להם.

  מוישה |
  הגב
 4. לדברי הבכיר בלהב מספר פרשיות עדיין משה ליאון ודרעי מעורב וזו הסיבה לבהילות של דרעי להריץ את ליאון מהסיבה לסדר כמה דברים מסויימים לשבש הליכי חקירה. לדברי הבכיר זה לא יעזור כי למשטרה יש גרסאות והצלבות חזקות מאד החילול ה' יהיה גדול ונורא שנציג דגל התורה יגמור עם פשעים חמורים, כבר עתה ליאון מעורב בהעברת כספים לדרעי שהמשטרה חוקרת אותם

  לדברי הבכיר בלהב מספר פרשיות עדיין משה ליאון ודרעי מעורב וזו הסיבה לבהילות של דרעי להריץ את ליאון מהסיבה לסדר כמה דברים מסויימים לשבש הליכי חקירה. לדברי הבכיר זה לא יעזור כי למשטרה יש גרסאות והצלבות חזקות מאד.

  החילול ד' יהיה גדול ונורא שנציג דגל התורה יגמור עם פשעים חמורים, כבר עתה ליאון מעורב בהעברת כספים לדרעי שהמשטרה חוקרת אותם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. לא הבנתי למה צפת לא חשובה??? כי זה מה שבא לליטאים???

  הליטאים אפילו לא מסבירים סיבה הגיונית, רק סתם כי בא להם שאגודה ישימו ליאון ושהם ישימו אוחנה

  חסיד |
  הגב
 6. פילג בין יהדות התורה ועתה הוא מבקש לפלג את החסידים - השמיץ את הרבי מגור על מנת שבעלזא ויזניץ וצאנז לא יתייצבו לצידו ותפרוץ מלחמה בין החסידים

  שיטת דרעי לפלג – פילג בין יהדות התורה ועתה הוא מבקש לפלג את החסידים – השמיץ את הרבי מגור על מנת שבעלזא ויזניץ וצאנז לא יתייצבו לצידו ותפרוץ מלחמה בין החסידים.

  מאז שהוא חדר לפוליטיקה אני מכיר כמעט כל מעשה שעשה, הארכיון שלי עליו הוא מן הכבדים ביותר מכיר את שיטותיו ודרכיו, ולא התפלאתי בשנה האחרונה על הקשר שלו עם בית ר' חיים קנייבסקי, (היינו מרן יענקושי שר"י) מן היום שהלך לעולמו מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל שעליו לא יכלו לעבוד הוא פיתח שיטה מצויינת, לפיו הוא מפלג בין 'יהדות התורה', ואחר כך יחליט כיצד הוא ממשיך, השיטה שלו לפלג אחרים על מנת לגרוף מהם מה שיוכל.

  אסור לשכוח, לדרעי נוצרה בעיה של קולות, הוא הפסיד את הרחוב המסורתי, ראו בבחירות האלו האחרונות שאלו אפילו בבחירות מקומיות לא הצביעו למענו הוא נפל בכל איזור מסורתי וגם על פי המספר שהוא טוען שקיבל הוא עדיין לא מגיע לחצי ממה שהיה לו בעבר, אז המקום היחיד שהוא יכול לקושש קולות זה ברחוב החרדי, ולכן הוא צריך את החרדים מפולגים.

  הוא הצליח במזימתו, יענקושי קנייבסקי דרכו של משה גפני סייעו לו במזימתו, ועתה הוא החליט על הצעד הבא לפלג את החסידים, ואיך עושים זאת?

  פשוט מאוד. יורדים על הרבי מגור שליט"א עושים ממנו לעג וצחוק לעיני העולם כולו, ובמצב הזה האדמורי"ם צריכים להגן או לפחות למחות אבל ידע כי לא יעשו זאת כי לא ירצו לריב עמו, וכך הוא מפלג עתה בין גור לבעלזא ויזניץ ואחרים שלא עשו עד לרגע זה דבר הכי קטן למחות על דברי דרעי, הם אמנם השבת עצרו ולא הכריזו במי הם תומכים אבל כשייאלצו להכריע אם הם נותנים את קולותיהם לליאון זה הסוף, מפני שכאן מכריזים כי הם עם דרעי ונגד הרבי מגור, זו תהיה פגיעה אישית ברבי עצמו, ומכאן ועד לפילוג החסידים הדרך קצרה מאוד.

  טפשים מן הסוג של מוזס ואייכלר מסייעים לדרעי בעבודה המלוכלכת כמו צואה מסריחה, הם כלל לא תופסים שהם משרתים את השטן הס"מ בעצמו הרע שברע האמיתי ששמו דרעי, הם אפילו לא מחו על כך שדרעי אמר על החסידים שהם השטן זה לא הזיז להם, זה מספיק להבין כי נקלענו למצב שהציבור החסידי מיוצג על ידי שלוחי השטן המאמינים כי השטן דרעי הוא הגואל שלהם.

  אם לא תתפסו עתה מה זומם דרעי הציבור החסידי יקלע לפילוג פנימי קשה, זכרו מהיכן זה הגיע ומי גורם לכך, אם לא תעצרו זאת עתה על ידי הכרזה כי לא מצביעים למשה ליאון מפני שדרעי אמר על החסידים כי הם השטן בלבוש זקן ומעילים ארוכים, צריך להתארגן מחדש, נאמר לאייכלר לך חזרה מהיכן שבאת תהפוך לשותף של יענקושי קנייבסקי, החסידים ראויים למי שייצגו אותם באמת ולא לגייס חמישי.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב