הציונות הדתית נגד אוחנה: "הפכנו למגרש כדורגל" (וידאו)

בציונות הדתית זועמים על בנט שהציב את אלי אוחנה (הכדורגלן לשעבר) בצמרת רשימת הבית היהודי. אוחנה התבטא בעבר בעד ההתנתקות ועתה הוא חוזר לימין הקיצוני.

בציונות הדתית זועמים על בנט שהציב  את אלי אוחנה (הכדורגלן לשעבר) בצמרת רשימת הבית היהודי. אוחנה התבטא בעבר בעד ההתנתקות ועתה הוא חוזר לימין הקיצוני.

הרב ישראל אריאל ראש מכון המקדש,  התייחס לדברים ותקף את הבית היהודי שלטענתו אינו יכול כיום לייצג את עולם התורה הציוני דתי, "הפכנו למגרש כדורגל, לוקחים כל אדם עם כל הכבוד לכל אחד, אבל הם יהיו המנהיגים שלנו, הם ינהיגו את מרכז הרב, הר המור וישיבות ההסדר, מי ינהיג אותנו? שחקני כדורגל? יהודי לא שומר שבת שהערכים שלו מוכתבים לפי הכסא, זו לא מפלגה זו בדיחה".

הרב אריאל קורא לאלי ישי לשריין את מיכאל בן ארי במקום ריאלי ברביעיה הראשונה, "נעשו ניסיונות לשלב את בן ארי עם אלי ישי ובמקום לעשות את זה מול הסכנה המתרחשת, הולכים להרוס דברים. כולם יודעים שאלי ישי לא מצליח לארגן את הציבור שלו שעדיין נמצא בש"ס, אין שם בשר. לעומת זאת בן ארי היו לו 67 אלף איש שהצביעו בעדו, הוא עבר כמעט את השני מנדטים והוא היה כבר חבר כנסת, הוא הצליח לגייס עשרות אלפים, אז לאיש כזה אומרים להיות במקום שש שבע, זה לא צודק.

"אדם שמביא עשרות אלפי אנשים תנו לו מקום בפנים בתוך הרביעייה הראשונה. יש כאן פשוט אנוכיות פשוטה וקטנונית, אם הם לא יתעשתו ברגע האחרון ויתנו מקום לכל אותם רבבות שמחכים לאיחוד הזה בין אלי ישי לבן ארי זו תהיה סכנה אמתית לכולנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.