"הציידים" מגיבים: "מסע שיסוי ארוך ואכזרי" (תמונות)

במהלך היממה האחרונה הופצו במיילים שמותיהם של 40 חרדים שמשתפים פעולה עם צה"ל – וכיצד הגיבו 'הציידים'? "הבוקר התעוררתי למסע שיסוי נבזי ומשוקץ שהופץ תחת כל עץ רענן כהמשך למסע שיסוי ארוך ואכזרי שאותו בחרתי להכיל ולשתוק".כותב אחד הקצינים החרדים

במהלך היממה האחרונה הופצו במיילים שמותיהם של 40 חרדים שמשתפים פעולה עם צה"ל,  "המסכה נקרעת מפניהם של ציידי הנפשות!! החוברת שמטלטלת את הציבור החרדי"!, נכתב בהודעה ששוגרה לרבבות איימלים.

בהודעה שפורסמה, נחשפו בין היתר פרטים מביכים על עברם,של אותם 'ציידים', עם פרטי טלפון וכתובת מגורים.

צייד

בעקבות פרסום הדברים במטה החרדי בליכוד פנו לשר לבטחון פנים גלעד ארדן, בדרישה שיפעל כנגדם.

 

וכיצד הגיבו 'הציידים'? "הבוקר התעוררתי למסע שיסוי נבזי ומשוקץ שהופץ תחת כל עץ רענן כהמשך למסע שיסוי ארוך ואכזרי שאותו בחרתי להכיל ולשתוק",  כך כותב משה פירן צין איתור ושילוב חרדים בצה"ל בפייסבוק.

משה

במוקד הפרסום היו פרטיי האישיים (שם, ת"ז, כתובת וכו) כשכוונת המפרסמים ברורה מאוד – פגיעה בזכות האלמנטרית לשמור על ביתי ומשפחתי. לא זו אף זו כיום אני אדם פרטי ואזרח לכל דבר.

אותם מנוולים לא באו ודיברו עימי ולו פעם אחת בנסיון לשכנעני בצדקתם אלא בחרו להפוך את הויכוח הרעיוני וההשקפתי למלחמה אישית. הללו יודעים כי קץ השפעתם קרב ובא ועל כן הגביהו את הלהבות…"ארור מכה רעהו בסתר", הוא כותב.

גם נטע כץ,  שכונה 'ראש מנהלת הציידות' הגיב בפוסט משלו, "גם אני זכיתי להימנות על הרשימה שפורסמה היום. "זכיתי" אני אומר, כי אני ראה בכך בהחלט זכות יהודית מהמעלה הראשונה. אני גאה להימנות על קבוצה יקרה של אנשי מעש, יראי השם, אנשי דעת ואמת, שאינם חוששים מלחשוב, אינם חוששים מלפעול כאשר הם משוכנעים שכן הדבר ונכון הוא, ולא מפחדים מפשקווילים אנונימיים, כינויי גנאי והוצאת שם רע.

משה 2

אל מול אנשי זדון ורוע, שאינם בוחלים בדרכים פליליות, אנטי מוסריות ואנטי אנושיות ובוודאי בוודאי אנטי יהודיות, אני גאה להימנות על קבוצה איכותית של אנשי מחשבה, אנשי עשייה, אנשי ביקורת עצמית, אנשי מודעות עצמית.

יוסי הופמן. שעוסק בשילוב חרדים לצה"ל הגיב לדברים ואמר שבעקבות הפרסום היום אני מתחייב להשתדל יותר בגיוס חרדים ולעזור לכמה שיותר חרדים להשתלב בצבא אני חושב שזה זכות גדולה לשרת בצה"ל זה הצבא שלנו והמדינה שלנו ואני גאה לשרת בו, את הפוסט חתם: "תחי_מדינת_ישראל".

משה 3

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אם הם עושים, שיעמדו מאחורי מה שהם עושים!

  אם הכל כ"כ כשר וישר, מה הבעיה

  כנראה שגם הם מבינים ש…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. גם גדולי ישראל שתמכו בהקמת הנח"ל החרדי ומסגרות דומות, עשו זאת על מנת שתיהיה מסגרת חרדית לקליטת נוער נושר ועל מנת שלא ידרדרו לרחוב. אין אפילו "גדול" אחד שחושב שצה"ל הוא אלטרנטיבה לישיבות הקדושות ולדרך ישראל סבא.
  המדנה, ובצדק מבחינתה, מבינה שהצבא הו המכשיר היעיל ביותר במלחמה הערכית.תרבותית. מוסרית שנטושה פה על זהות ועתיד העם היהודי. כל מעשה שיביא לדה-לגטימציה של ה"אלטרנטיבה" ללא אלימות הינו ראוי ומעורר הערכה.

  חגי |
  הגב
 3. העם היהודי אינו ככל העמים המתקיימים בכוחם ועוצם ידם עפ״י רצון ה׳……,אלא קיומנו אך ורק בזכות שמירת התורה והמצוות בלבד…ללא קשר לכוחנו הפיזי כלל..התבוננות בריאה בהסטוריה תגלה זאת למתבונן בברור……עיון במקורות יגלה למעיין כי יהושוע כאשר כבש את הארץ עשה זאת כאשר לן בעומקה של הלכה…..ועיון בפרשת בחוקותי יגלה כי הדבר היחיד ששומר על העם היהודי הוא קיום התורה והמצווה בכל עוזה…ולכן כל המשתמטים מחובתם זו מסכנים את כל הישוב בארץ ישראל….ולנו לא נותר אלא לחזק את החרדים, שימשיכו להתבדל מהחברה החילונית, וירממו את קרנם של עמלי התורה בלבד,כי זו ההגנה הממשית לעם היהודי,וחבל שיש תועים ומטעים בדבר פשוט כל כך

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. אני רוצה לראות את מי שפרסם את ה"ציידים" עומד מול אוייבים כמו חמאס וכו'…
  תפסיקו להיות כפויי טובה

  יהודי |
  הגב
  • אז מה אתה מציע? לסגור את הישיבות ולגייס את כולם כדי שנסתדר מול החמאס??? ואתה עוד מגדיר את עצמך כיהודי. חבל שאנשים כמוך ואחרים לא מבינים את הנזק העצום שיש בפגיעה בעולם הישיבות, נופלים כל שנה מאות בני ישבה שחרדים הם כבר לא יהיו אחרי הגיוס.

   רק תורה |
   הגב
  • ע"פ האמונה שלנו אחד שלומד מועיל יותר מעשרים לוחמים,
   יכול להיות מליון דברים שיתגלו בזכות סייעתא דשמיא של אותם לומדי תורה.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב