"הציעו כסף ליח"צנים שינהלו קמפיין נגד הירש" (הקלטה)

בראיון לירון דקל ולעמית סגל, אמר ארדן כי שמע שהציעו כסף ליח"צנים שינהלו קמפיין נגד הירש. "אולי לא הערכתי את עוצמת ההתנגדות הפנימית, שיודעת גם לרתום שותפים חיצוניים", אמר, "כבר שמעתי על יח"צנים שפונים אליהם לשכור את שירותיהם לנושא הזה". האזינו

סערת מינוי הירש למפכ"ל: השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, העניק ראיון (חמישי)  לגלצ בו הדגיש כי לא  צפה את עוצמת גל המחאה נגד מינויו של גל הירש למפכ"ל.

בראיון לירון דקל ולעמית סגל, אמר ארדן כי  שמע שהציעו כסף ליח"צנים שינהלו קמפיין נגד הירש. "אולי לא הערכתי את עוצמת ההתנגדות הפנימית, שיודעת גם לרתום שותפים חיצוניים", אמר, "כבר שמעתי על יח"צנים שפונים אליהם לשכור את שירותיהם לנושא הזה".
הניצב לשעבר דן רונן, שהיה מנכ"ל המשרד להגנת העורף, ותומך במינויו של הירש אמר בראיון לאילנה דיין. "הוא עשה המון המון תפקידים שעניינם הוא גם ערכיות וחינוך של דורות", אמר רונן, "הוא ממש ציוני בדם. אסור לפגוע באיש, מרגע שהוא סומן להיות המפכ"ל אני מתייצב לסייע לו".
בתנועת אומ"ץ פנו היום לוועדת טירקל שצריכה לאשר את מינוי המפכ"ל וכתבו כי "לכמה מחברי מועדון הניצבים יש אחריות ישירה להדרדרות הערכית והמוסרית של משטרת ישראל. אומ"ץ סבורה שאחד ממניעיהם הוא החשש לאבד את השפעתם על הליכים פנימיים במשטרה".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.