הצ'יק השמן שטראמפ תרם לישיבה. והקשר לאיוונקה (הקלטה)

יעקב כץ (כצ'לה) חשף בראיון את הסכום הנכבד שאותו נשיא ארה"ב הנבחר שלח לישיבתם בבית-אל, וגם סיפר על היכרותו הקרובה והאישית עם השגריר של ארה"ב החדש דיוויד פרידמן. האזינו לראיון המלא {"כצ'לה חושף}

על רקע מינויו של דיוויד פרידמן לשגריר ארה"ב בישראל, התראיין יעקב כץ (כצל'ה), ח"כ לשעבר וממייסדי היישוב בית אל, ערוץ 7 והעיתון "בשבע", לאריאל כהנא ברדיו "גלי ישראל".

כצל'ה אמר בראיון, "לגבי טראמפ אנחנו צריכים הרבה תפילות. חשבנו פעם שנתניהו יהיה מצוין והוא הראשון שאימץ את אוסלו. הוא 'אוהב ישראל' גדול, ציוני גדול, לא פוסט ציוני, לא מסובך ברגשי נחיתות".

כץ חשף: "כשדיוויד פרידמן היה אורח הכבוד שלנו לפני שנים אז נשיא ארה"ב, אני אספר לך עכשיו סוד, שלח לנו תרומה (לישיבת בית אל) של עשרת אלפים דולר. אבל אני אז לא ידעתי שהוא יהיה נשיא, אחרת הייתי שומר את הצ'ק הזה.. דיוויד פרידמן, אנחנו כמו אחים, אנחנו מבלים הרבה שעות, הרבה שבתות ביחד, הוא אצלי אני אצלו. זה ידידות של הרבה שנים שמתחילה עוד מאבא שלו".

לשאלה האם הנשיא הנבחר ימשיך באותו הקו? השיב כצל'ה: "לגבי טראמפ אנחנו צריכים הרבה תפילות. חשבנו פעם שנתניהו יהיה מצוין והוא הראשון שאימץ את אוסלו."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.