"הצל" במתקפה על הימין

בפוסט נסער שפרסם עם יציאת החג כתב הזמר הידוע בעמדותיו הקיצוניות, ביקורת קשה כלפי מחנה הימין שהתנער ממנו ולא הזמין אותו לעצרת התמיכה בחייל { "תחפשו לכם פראייר אחר"}

הראפר יואב אליאסי הידוע בכינויו ה"צל" בעמוד הפייסבוק שלו אמש (שבת).יותא במתקפה כנגד הימין לאחר שלא הוזמן לעצרת בכיכר רבין.

בפוסט נסער שפרסם עם יציאת החג כתב הזמר הידוע בעמדותיו הקיצוניות, ביקורת קשה כלפי מחנה הימין שהתנער ממנו "תמצאו מישהו אחר להגיד לו שהוא צודק אבל ליד אנשים מהמחנה השני להגיד 'כן הוא גם קצת קיצוני'. תמשיכו לקלל את התקשורת ולהגיד שהם הבעיה אבל ליישר איתם קו ולהקריב אותי בשביל לרצות אותם", האשים ה"צל".

"אני יודע שלא רואים אבל גם לי יש רגשות וגם אני נפגע וגם לי נמאס אז מעכשיו אני דואג לי, כי אצלנו במחנה יש בעיית זיכרון קשה ומחבקים ביד אחת ודוקרים בשנייה ותאמינו לי שורות אלו נכתבות בכאב, צער ותסכול כי מה שאני עשיתי בשנתיים, שום חבר כנסת לא עשה ב-20 שנה תבדקו".

אליאסי לא פירט מה הוביל אותו לצאת נגד הימין  אך ניכר שהדרתו מעצרת הימין הסעירה את רוחו. "לא ביקשתי כלום חוץ מלקבל את הכבוד שמגיע לי. בינתיים אני עוד כאן אבל תתחילו לחפש לכם פראייר אחר", כתב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.